Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Velkoformátová dlažba jako obraz

Velkoformátová dlažba jako obraz | Kerasevis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2020

Dlažby kolekce Atlas Concorde Marvel Edge v imitaci mramoru se objevily na trhu už před časem. Hned od začátku si získaly srdce mnohých zákazníků, kteří mají rádi luxusní zařízení interiéru. Koupelny ve vzhledu mramoru Marvel Edge působí opravdu honosně. Mramorové povrchy jsou tak impozantní, krásně do detailu propracované, že by se daly použít i jako obrazy... A vlastně proč by ne? Jeden takový návrh, kde keramická dlažba hraje roli obrazu na stěně obývacího pokoje, máte před sebou.

Výjimečná série Marvel Edge má ve svém porfoliu celkem osm variant obkladů a dlažeb, všechny jsou odvážně vykreslené v sytých a téměř "brutálních" barevných odstínech. Klienti se ale okamžitě zamilovali do jediné - Agata Azul byla od začátku jasná volba. V prostorném obývacím pokoji jim designérka navrhla velkorysé atypické řešení TV stěny s mramorovým obkladem a na protější straně obraz - dvě velkoformátové dlaždice o rozměru 150 x 75 centimetrů vedle sebe!

Marvel Edge Agata

Také jste se zamilovali do krásných mramorových velkoformátů? Dají se použít nejen v koupelně, ale také jako unikátní obraz  v obývacím pokoji, hale nebo ve wellness. Pořiďte si také takový. Marvel Pro Agata Azul je k dispozici na objednávku. Více informací vám rádi podáme na našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Autorem návrhu je ing. Gabriela Fridrichová

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner