Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Zahradní sprchy pro letní osvěžení

Zahradní sprchy pro letní osvěžení

Zahradní sprcha je žádanou a vděčnou součástí vybavení zahrady. Pokud máte venkovní bazén nebo vířivku, je příjemné a praktické osprchovat se přímo na zahradě. A pokud bazén nemáte a chcete se jen osvěžit, sprchování venku je k nezaplacení.

Zahradní sprchy jsou oproti klasickým sprchám o něco robustnější a více industriální. Musí odolávat střídajícím se povětrnostním podmínkám a s tím souvisí zvýšené nároky na funkčnost, kvalitu provedení a také speciální ošetření povrchu. A v neposlední řadě hraje roli jejich vzhled. Vyberte si do své zahrady venkovní sprchu, která je perfektně funkční a také zvelebí vaši zahradu!

Zahradní sprchy JEE-O od holandského návrháře Lammberta Moermana mají krásný přísně minimalistický tvar. Vybrat si můžete ve variantě broušené, leštěné, šedé, černé nebo zelené nerezové oceli. Většina typů venkovních sprch JEE-O je skutečně plně funkční po celý rok. Díky nezámrznému systému 365 si můžete dopřát horkou sprchu venku i v zimě. Zahradní a bazénové sprchy Tres perfektně poslouží nejen příjemným sprchováním, ale také zajistí komfortní přístup k vodě na zahradě. Snadno k nim připojíte také závlahovou hadici a to je velmi praktické. 

jee-o

A kam nejlépe zahradní sprchu umístit? No přece rovnou na terasu! Pro tyto účely na podlahu terasy vřele doporučujeme speciální keramickou dlažbu tloušťky 2 cm položenou na terče. Díky pokládce na terče vzniká mezi dlažbou a betonovým podkladem prostor, ve kterém krásně schováte trubky s přívodem a odtokem vody či elektroinstalaci.  A to na terase rozhodně oceníte! Keramickou dlažbu si můžete vybrat ve vzhledu dřeva, kamene, mramoru nebo i betonu či rezavého plechu. Imitací přírodních materiálů se nebojte – od originálů je nerozeznáte a keramika má výhodu nesrovnatelně lepších vlastností pro venkovní použití.

Vybavte si vaši terasu nebo okolí bazénu komfortně, prakticky a esteticky. Přijďte si vybrat co nejdříve do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě a užijte si krásné bezstarostné léto!


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner