Realizace

Koupelna s obklady v imitaci kamene

Koupelna s obklady v imitaci kamene
Team Keraservis Brno
O realizaci projektu se postaral/a:
Team Keraservis Brno
Datum realizace:
2019

Pokud máte rádi kámen ve všech podobách, tato koupelna by mohla být určena právě pro vás. Inspirujte se v této realizaci v rodinném domě manželů, kteří se tolik zamilovali do kamene!

Na stěnách jsou použity velkoformátové obklady v imitaci bílého mramoru od Atlas Concorde s výrazným žilkováním posazené na výšku. Kontrast k bílému lesklému mramoru tvoří protilehlá stěna vyvedená v matné betonové stěrce, které také imituje kámen a to břidlici. Umyvadlo je zapuštěné do desky z brazilské žuly. Dominantu místnosti tvoří volně stojící vana, ta je, jen tak pro radost, obsypaná bílými dekoračními oblázky.

Jak použít různé druhy kamene v jedné místnosti, aby to působilo příjemně a útulně? Je potřeba interiér doplnit něčím jemnějším -  jak barvou, tak materiálem. V našem případě keramickou podlahou v imitaci dřeva, konkrétně stařeného dubu, dřevěným koupelnovým nábytkem  a moderním bezrámovým proskleným sprchovým koutem typu walk-in. A pak už jen kámen, kam se podíváš…

Pokud vás tato vyladěná „kamenná“ koupelna oslovila, nebojte se nám zavolat a domluvit si schůzku. S výběrem vhodných materiálů vám rádi poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu!

Architektonický návrh: Ing. Vladimíra Litworová, VL Atelier Design

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner