Realizace

Designová koupelna s volně stojící vanou

Designová koupelna s volně stojící vanou
Pavel Maršálek
O realizaci projektu se postaral/a:
Pavel Maršálek
Datum realizace:
2019

Prostorná koupelna si žádá velkorysé řešení! Dostatek místa se přímo nabízí k umístění komfortní vany – jak jinak než samostatně stojící. Dopřejte si ji, ta volně stojící je bez debat královnou všech koupelen. Vzorovou koupelnu s vanou FINION od Villeroy & Boch jsme pro vás vybudovali v našem pražském showroomu. Nechte se inspirovat.

Zařídit velkou koupelnu vyžaduje kus odvahy a také citu pro prostor a pro kombinaci materiálů. Není to o nic jednodušší než se poprat se zařízením malé koupelny. Pokud máte místa dost, často můžete lehce sklouznout k chaotickému uspořádání, vždyť se vám to tam všechno vejde… Práci s vybíráním vám ulehčí výrobci, kteří nabízejí ucelené koupelnové kolekce. Právě takovou možnost najdete u Villeroy & Boch – v řadě FINION si vyberete nejen svoji vysněnou vanu, ale také umyvadla, toalety i koupelnový nábytek ve stejném designu. Pokud si pořídíte více produktů z jedné kolekce, budete mít jistotu, že k sobě vše krásně ladí. Pro kolekci FINION to platí obzvlášť, její produkty v roce 2017 získaly hned dvě prestižní ocenění za design, cenu DESIGN Award a Red Dot Award Design.

Vana FINION je skutečným designovým kouskem, který koupelně vévodí. Má tenké a velmi pevné stěny, a přestože je objemově hodně veliká, působí díky tenkým stěnám v prostoru subtilně. Je vyrobena z vysoce kvalitního značkového materiálu Quaryl®. Je to pocitově teplý a na dotek velmi příjemný materiál, který se velmi dobře udržuje. Také umyvadlo a koupelnové skříňky jsou z kolekce FINION. Za zmínku rozhodně stojí i zrcadlo FINION, které má zabudováno diodové osvětlení a je ošetřeno proti zamlžování.

Velkému prostoru vyloženě prospívají velké formáty dlažeb a obkladů a snese také tmavší barvy. Pro tuto koupelnu jsme zvolili řadu KONE od Atlas Concorde v přírodním vzhledu kamene – v našem případě vápence. Kombinujeme na stěnách čistou matnou šedou a na podlaze leštěný mix šedých odstínů barev. Tyto materiály spolu se jednoduchými skříňkami v barvě dřeva dodávají interiéru elegantní minimalistický vzhled.

Jak už bylo řečeno, máme v tomto případě dost prostoru, s přehledem se nám zde vešel také otevřený sprchový kout Walk-in se sprchovou zástěnou Huppe Duplo v kouřové barvě. Ne vždy je čas napouštět vanu a užívat si skvělou relaxaci ve voňavé pěně, pokud spěcháte, pak je další možnost rychlého osvěžení ve sprchovém koutě k nezaplacení.

Pokud vás naše řešení zaujalo a zajímalo by vás, jak by se vyjímalo u vás doma, přijďte si nechat připravit 3D vizualizaci přímo pro vaši koupelnu. Další možností je možnost využití naší nové služby KOUPELNA NA DÁLKU z pohodlí domova.Čas plánovat je právě teď. Těšíme se na vás.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner