Realizace

Designová koupelna s volně stojící vanou

Designová koupelna s volně stojící vanou
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2019

Prostorná koupelna si žádá velkorysé řešení! Dostatek místa se přímo nabízí k umístění komfortní vany – jak jinak než samostatně stojící. Dopřejte si ji, ta volně stojící je bez debat královnou všech koupelen. Vzorovou koupelnu s vanou FINION od Villeroy & Boch jsme pro vás vybudovali v našem pražském showroomu. Nechte se inspirovat.

Zařídit velkou koupelnu vyžaduje kus odvahy a také citu pro prostor a pro kombinaci materiálů. Není to o nic jednodušší než se poprat se zařízením malé koupelny. Pokud máte místa dost, často můžete lehce sklouznout k chaotickému uspořádání, vždyť se vám to tam všechno vejde… Práci s vybíráním vám ulehčí výrobci, kteří nabízejí ucelené koupelnové kolekce. Právě takovou možnost najdete u Villeroy & Boch – v řadě FINION si vyberete nejen svoji vysněnou vanu, ale také umyvadla, toalety i koupelnový nábytek ve stejném designu. Pokud si pořídíte více produktů z jedné kolekce, budete mít jistotu, že k sobě vše krásně ladí. Pro kolekci FINION to platí obzvlášť, její produkty v roce 2017 získaly hned dvě prestižní ocenění za design, cenu DESIGN Award a Red Dot Award Design.

Vana FINION je skutečným designovým kouskem, který koupelně vévodí. Má tenké a velmi pevné stěny, a přestože je objemově hodně veliká, působí díky tenkým stěnám v prostoru subtilně. Je vyrobena z vysoce kvalitního značkového materiálu Quaryl®. Je to pocitově teplý a na dotek velmi příjemný materiál, který se velmi dobře udržuje. Také umyvadlo a koupelnové skříňky jsou z kolekce FINION. Za zmínku rozhodně stojí i zrcadlo FINION, které má zabudováno diodové osvětlení a je ošetřeno proti zamlžování.

Velkému prostoru vyloženě prospívají velké formáty dlažeb a obkladů a snese také tmavší barvy. Pro tuto koupelnu jsme zvolili řadu KONE od Atlas Concorde v přírodním vzhledu kamene – v našem případě vápence. Kombinujeme na stěnách čistou matnou šedou a na podlaze leštěný mix šedých odstínů barev. Tyto materiály spolu se jednoduchými skříňkami v barvě dřeva dodávají interiéru elegantní minimalistický vzhled.

Jak už bylo řečeno, máme v tomto případě dost prostoru, s přehledem se nám zde vešel také otevřený sprchový kout Walk-in se sprchovou zástěnou Huppe Duplo v kouřové barvě. Ne vždy je čas napouštět vanu a užívat si skvělou relaxaci ve voňavé pěně, pokud spěcháte, pak je další možnost rychlého osvěžení ve sprchovém koutě k nezaplacení.

Pokud vás naše řešení zaujalo a zajímalo by vás, jak by se vyjímalo u vás doma, přijďte si nechat připravit 3D vizualizaci přímo pro vaši koupelnu.  Čas plánovat je právě teď. Těšíme se na vás.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner