Realizace

Designové umývátko na WC v minimalistickém stylu

Designové umývátko na WC v minimalistickém stylu
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2019

Dnes vám přinášíme malé nahlédnutí do vzorové mini koupelny, která je k vidění v našem pražském showroomu. Umývátko nemusí být jen čistě praktickou záležitostí. Naopak se může stát krásným designovým kouskem, velmi nápaditě vyladěným s okolním interiérem do posledního detailu.

Umývátko je značky Villeroy & Boch, tedy tradiční německé značky s dlouholetou tradicí, kterou snad ani není potřeba dlouze představovat. Patří do řady umyvadel Artis, kterou charakterizují dokonalé geometrické tvary - na výběr je umyvadlo ve tvaru kruhu, čtverce, obdélníku nebo oválu. Kromě dvou odstínů bílé barvy je k dispozici také celá škála 200 odstínů barev dle vzorníku RAL, to už si snad svoji oblíbenou barvu vybere úplně každý. Pro naši koupelnu jsme zvolili kulatý tvar a černou barvu, která krásně ladí s ostatním vybavením koupelny v minimalistickém stylu. Umyvadla Artis jsou vyrobena ze speciálního materiálu TitanCeram, díky kterému má umyvadlo precizní vypracování s ultratenkými, a přesto velmi pevnými stěnami a okraji.

Obklady a dlažby jsou opět osvědčené značky, tentokrát italského výrobce Atlas Concorde. Na podlahu jsme použili keramickou dlažbu řady AC Legend v imitaci dřeva. Medová barva dřevěné podlahy dodává minimalistické koupelně pocit tepla a útulna. Naproti tomu jsou na zdech použity materiály podtrhující industriální ráz interiéru. Na jedné stěně je klasická tmavě šedá betonová stěrka a stěna druhá je obložena černými obklady ve tvaru cihel AC Brick Atelier

Tento osobitý koutek s umývátkem vznikl ve spolupráci s ateliérem Free Architects s.r.o. a rozhodně není rybou, která by plavala s proudem. A přesně pro takového klienta je také určen. Oslovil právě vás? Gratulujeme k výjimečnému vkusu!

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner