Novinka

Černá sanita a design, který vám vezme dech. Seznamte se s novinkami Laufen pro rok 2023

Laufen Ilbagnoalessi | Keraservis

Kdo v dnešní době neinovuje, jako by ani nebyl. V Laufen to ví moc dobře: známá švýcarská firma sanitární keramiku vyrábí už více než 125 let, a tak má vývoj přímo v krvi. Co si značka, která je symbolem kvality, preciznosti a designu v koupelně připravila pro rok 2023? Čtěte dál a nechte se inspirovat.

Laufen Pro Black: černá je nová bílá. Teď už i v sanitě

Bílá a jen bílá už ani v koupelnové sanitě dávno neplatí. Aby se vám zalíbila novinka Laufen, ale fanoušky pestrých odstínů být zrovna nemusíte: v podání Švýcarů je totiž novou bílou černá. Do elegantní a nadčasové barvy se pro letošek oděla celá kolekce Laufen Pro: od van a umyvadel až po koupelnové doplňky.

Laufen Pro a Laufen Pro S nabízí špičkový design za rozumnou cenu. Zjistěte o nich víc.

Laufen Pro Black má všechny přednosti své „mateřské“ kolekce – vysoce kvalitní materiály, precizní zpracování a úžasný design – a ještě něco navíc: barvu, která dá koupelně sofistikovaný a moderní vzhled. Minimalistický a čistý styl, jímž se řada vyznačuje, je v černé ještě podtržen a přímočaré tvary a jemné linie produktů vytváří v koupelně výjimečně harmonický celek.

Laufen Pro Black | Keraservis

Designová a funkční sanita, kterou si můžete dovolit 

Umyvadla, vany, toalety, bidety i doplňky z kolekce Laufen Pro Black jsou nejen krásné, ale také maximálně praktické a funkční. Bezokrajová (tzv. rimless) WC s úsporným splachováním a bezhlučným sklápěním sedátka, koupelnový nábytek s pomalým dovíráním zásuvek, sanita s povrchem Clean Coat, která usnadňuje čištění, snadná montáž EasyFit… to vše a mnohem víc najdete nově i v černé barvě.

Laufen Pro Black | Keraservis
 

Navzdory své technické a estetické dokonalosti není Laufen Pro Black určená jen pro luxusní koupelny pracující s neomezeným rozpočtem. Cena značkové černé sanity odráží kvalitu, ale v žádném případě není nedostupná a počáteční investice se bohatě vrátí ve vysoké odolnosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti. Vyhýbat se jí přitom nemusíte ani v menších koupelnách: sortiment je široký a mnohé z produktů skvěle padnou i kompaktnějším prostorám.

Volně stojící vany se nemusíte vzdávat ani v malé koupelně. Seznamte se s novinkami RIHO pro rok 2023.

Exkluzivní sanita pro náročné? Ilbagnoalessi!

S ohledem na nejnovější trendy v koupelnovém designu a ve spolupráci se slavným italským designérem Stefanem Giovannonim vznikla kolekce Ilbagnoalessi. Spojuje v sobě nadčasovou formu, jiskřivou představivost a špetku výstřednosti a již na první pohled je jasné, že jde na poli sanity o exkluzivní záležitost.

Laufen Ilbagnoalessi | Keraservis

Umyvadla na podstavci či protáhlá do tvaru kapky, bezokrajová „kulatá“ WC a bidety, volně stojící oválné vany s dokonale zaoblenými okraji, zrcadla s osvětleným kovovým rámem i koupelnový nábytek ve škále moderních barev a dekorů jsou součástí kolekce, která splňuje ty nejvyšší standardy estetiky v koupelně.

Potěcha pro oko ale rozhodně neznamená kompromis v kvalitě: Ilbagnoalessi je sanita vyrobená z prvotřídní keramiky, a tak je maximálně odolná vůči poškození a díky inovativnímu povrchu Clean Coat, který odpuzuje vodu, se také snadno čistí a udržuje.

Pravidelná péče je klíčem ke krásné a funkční koupelně. A platí to i o bateriích. Víte, jak se o ně správně starat?

Laufen Ilbagnoalessi | Keraservis

Komu se nelení, tomu se zelení. Laufen inovuje už bezmála 130 let a novinky letošního roku jsou důkazem, že s tím v nejbližší době končit nehodlá. Zaujala vás černá kolekce Laufen Pro, luxusní Ilbagnoalessi nebo potřebujete další inspiraci pro vaši koupelnu? Prohlédněte si sanitu vystavenou v showroomech nebo se přijďte poradit přímo s našimi specialisty. Těšíme se na vás v koupelnovém studiu Keraservis v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Ilbagnoalessi nebo Laufen Pro Black. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner