Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Představujeme novinky v koupelnách RIHO pro rok 2023. Inspirujte se.

Novinky Riho 2023 - volně stojíc vana | Keraservis

Z roku 2023 zbývá ještě pořádný kus, a tak je stále čas inspirovat se novinkami, které si pro letošek připravil známý holandský výrobce (nejen) koupelnové sanity, firma RIHO. Nechybí mezi nimi designové vany a umyvadla, koupelnový nábytek ve výrazných barvách ani zrcadla zajímavých tvarů. Chystáte-li se na stavbu nové nebo rekonstrukci stávající koupelny, určitě čtěte dál.

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Designové vany a umyvadla z celoprobarveného materiálu

Volně stojící vany jsou stále vyhledávanějším typem sanity. V RIHO to dobře ví a na zvýšenou poptávku v roce 2023 odpověděli mimo jiné svými kouzelnými vanami Bilbao z celoprobarveného materiálu Solid Surface. Vana v decentních rozměrech 169x80 cm se snadno vejde i do menší koupelny a nabízí se hned v několika barvách – Pebble Grey (oblázkově šedá), Anthracite (antracitová) a Moss Green (mechově zelená).
Z odpovídajícího materiálu a ve stejných odstínech jsou pak i oválná umyvadla Escala v rozměru 55x32x15 cm, která vany v koupelně skvěle doplní.

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Volně stojící vany ke zdi i do menších koupelen

Na majitele menších koupelen mysleli v RIHO i se svými dalšími volně stojícími vanami.
Akrylátovou vanu Desire Corner (170x77 cm) je možné umístit do rohu, a to v lesklé či matné bílé a matné černé barvě, vanu ve variantě Plug&Play Back2Wall pak ke stěně. Plug&Play jsou obdélníkové vany s panely pevně spojenými ze tří stran a firma je v této variantě vyrobila v celé řadě modelůStill Square, Lazy, Linares, Rethink Cubic nebo Lugo.
Dáváte-li před baterií umístěnou na stěně přednost té stojánkové, vyberte si vanu s přívlastkem Wall (u modelů Rethink Cubic, Lugo nebo Lusso). Tyto vany mají jeden z okrajů rozšířený, a to je ideální právě pro otvory na baterii nebo sprchu.

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Vybrat vanu do koupelny není snadné, s našimi radami to ale zvládnete.

Elegantní sprchové kouty s otočnými panely i kouřovým sklem

Vejde-li se vám do koupelny jen sprcha, nezoufejte, RIHO má novinky i pro vás.
Sprchovou zástěnu Hamar 2.0 můžete ve čtvercové variantě (80x80 nebo 90x90 cm) nyní pořídit i s elegantními černými profily. Zástěna je opatřená praktickými posuvnými dveřmi a při jejím čištění oceníte nejen možnost vysazení pojezdu skla, ale také povrchovou úpravu Riho-Shield, s níž údržbu zvládnete snadno a rychle (dostupná je u všech zástěn RIHO).

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Nikomu, kdo touží po moderním a prostorném sprchovém koutu, ale bojuje v koupelně s každým centimetrem čtverečním, by neměla uniknout novinka, walk-in sprchová zástěna LUCID s 40cm otočným bočním panelem, nastavitelným hned do tří poloh.

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Walk-in sprchy působí vzdušně a opticky zvětšují prostor. Zjistěte o nich víc.

Skutečně elegantní je pak kouřové sklo u pevné sprchové zástěny Scandic NXT, které výborně ladí jak s chromovými, tak černými profily a poskytne dodatečný pocit soukromí. 

Trendy barvy a tvary: novinky v koupelnovém nábytku a doplňcích 

RIHO se rozhodli oživit také svůj nábytek z kolekce FromScratch. Oblíbené skříňky pod umyvadlo s praktickými zásuvkami jsou nyní k dispozici ve dvou nových barvách – mechově zelené Moss Green a pískové Sand Taupe. 
Žádná koupelna není kompletní bez zrcadla a zaoblené tvary v roce 2023 evidentně hrají prim. V sortimentu RIHO je najdete hned u třech nových zrcadel: Pebble, Oval a Sunrise.

Novinky Riho 2023 | Keraservis

Víte, jak vysoko umístit zrcadlo v koupelně? Poradíme.

Novinek pro letošní rok je u RIHO celá řada. Líbí se vám některá, ale nevíte, jak ji sladit se zbytkem vybavení? Nechejte si udělat návrh a 3D vizualizaci koupelny. Sjednejte si schůzku s šikovnými designéry Keraservis nebo se přijďte inspirovat a poradit přímo do našeho koupelnového studia v Brně, Praze nebo Ostravě.

Chci se dozvědět více o novinkách RIHO.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner