Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Rychlá proměna koupelny? Jde to i bez bourání.

Rekonstrukce koupelny za pár korun. Keraservis

Toužíte po nové koupelně, ale nechcete nebo nemůžete se pustit do kompletní rekonstrukce? Máme pro vás pár tipů, jak vdechnout nový život vaší staré koupelně, která už doslova volá po změně. Snadno, rychle a za přijatelnou sumu.

Řešení pro nový vzhled staré koupelny je vlastně velmi jednoduché. Jak na to? Zvládnete to bez bourání a velkých investic. Chce to jen trochu vaší vlastní invence a malinko přiložit ruku k dílu. A pokud máte pár hodin volného času, který chcete smysluplně využít a jste alespoň trochu kreativní, je obnova koupelny činností přesně pro vás.

Bělostné nebo barevné spáry mezi obklady

Proměna koupelny

Začněme spárami mezi obklady v koupelně. Jsou zašlé, šedivé, popraskané, prostě nevzhledné? Přebarvěte je. Je k tomu určen speciální nátěr na bázi akrylových pryskyřic Mapei Fuga Fresca. Můžete obnovit původní barvu spár a vrátit koupelně alespoň částečně její zašlou krásu. Ale mnohem zajímavější je spáry vybarvit a dát staré koupelně úplně nový šmrnc.  Z více než dvou desítek barev, které Mapei nabízí, si určitě vyberete. Nevěřili byste, jak citlivě zvolená nová barva spár dokáže úplně změnit barevnost a celkovou atmosféru koupelny. Aplikaci zvládne úplně každý a pomocí přiložené aplikační houbičky ji zvládnete i vy. Tak s chutí do toho.

Vyladěné koupelnové doplňky

Proměna koupelny

Úplně nejjednodušší možnost, jak průběžně měnit tvář koupelny, určitě znáte a možná ji také už používáte. Tip jednou za čas vyměnit v koupelně barvu ručníků a dekorací pro vás asi není vůbec nový. Ale pusťte se také do výměny koupelnových doplňků, ideálně použijte všechny od jedné značky, ať je máte pěkně vyladěné. Ucelené řady doplňků - designové mýdlenky, pohárky a skleničky, věšáky na ručníky, poličky, držáky toaletního papíru nebo odpadkové koše nabízí značky Smedbo, Nimco nebo Keuco. A pořiďte si nové zrcadlo. Výrobce Santech Allianz má v nabídce desítky velikostí, tvarů, s podsvícením nebo nasvícením a za rozumnou cenu. Pohrajte si s výběrem a pusťte se do proměny.

Nové vodovodní baterie

Proměna koupelny

Mezi méně technicky náročné akce v koupelně patří také výměna umyvadlové nebo sprchové baterie. Pravděpodobně máte ve své koupelně „stříbrné“ baterie, tedy barvy chromu. Pokud se do výměny baterií chcete pustit, zkuste se podívat po jiných barvách, k dispozici jsou baterie v barvě černé, bílé, bronzové, niklové a další. Ale pozor, ne každá baterie se bude hodit na místo té původní. Tady doporučujeme typ nově vybrané vodovodní baterie konzultovat s odborníky v našich showroomech. 

Motivovali jsme vás k akci? Otevřete náš e-shop a objednejte si nátěr pro obnovu spár Fuga Fresca, vyberte si koupelnové doplňky nebo baterie podle svého vkusu a začněte. Držíme vám palce. A pokud byste potřebovali poradit, jsme tady pro vás, zavolejte nebo napište.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner