Magazín

Pokládka dlažby 2 cm na zahradu do trávy, písku nebo štěrku

Pokládka venkovní dlažby 2 cm do trávy či štěrku. Keraservis

Budujete zahradní chodníčky, cestičky, terasy, venkovní kuchyně, podlahy pod pergolami nebo kolem bazénů? Pak doporučujeme venkovní keramickou dlažbu o tloušťce 2 cm, kterou můžete jednoduše pokládat do štěrku, písku nebo i do trávy bez nutnosti lepení.

Speciální typ dlažby o tloušťce 2 cm je určen především pro venkovní použití. Splňuje beze zbytku všechny parametry pro využití v exteriéru, vyniká pevností, odolností vůči rozmarům přírody a je takřka bezúdržbový. Dlažba o tloušťce 2 cm je vhodná také pro pokládku na terče. Ale při použití v dlažby v zahradě je ideální položit ji jen tak do písku, štěrku nebo trávy, bez složité přípravy podkladové vrstvy, bez stavební chemie, terčů, s minimálními požadavky na materiál a vybavení. Tímto způsobem lze položit také keramická terasová prkna, která jsou na pohled identická s prkny z přírodního dřeva a hlavně nemění barvu, vzhled a je odolná dešti, větru i mrazu.

Dlažba položená na přírodním podkladě zajišťuje výbornou stabilitu a snese i nadměrné zatížení. Podklad bývá vodopropustný, takže podlaha podpoří vsakování srážek. Pohyb po dlažbě je tichý, neboť se ruchy nepřenášejí na okolní dlaždice. Dlaždici je možné kdykoliv vyměnit za jinou nebo i podle potřeby posunout. Nezbývá než oprášit staré, ale stále platné rčení - v jednoduchosti je krása

Pokud hledáte cestu, jak si co nejdříve užívat zahradní idylku nebo aktivně odpočívat u bazénu, určitě zvolte tuto pokládku nasucho – je rychlá, jednoduchá a dostupná všem. Podívejte se na instruktážní video od renomovaného výrobce keramických dlažeb Atlas Concorde.

TIP PRO VÁS: Vyberte si z nových kolekcí roku 2022 dlažbu v imitaci dřeva Atlas Concorde Entice nebo v imitaci kamene Atlas Concorde Booost Mix.

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner