Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že 28. 9. 2023 budou všechny naše showroomy i sklad UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Kosmetické zrcátko do koupelny

Kosmetické zrcátko do koupelny. Keraservis

Jakápak by to byla koupelna bez zrcadla? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá - bez zrcadla jakoby vůbec nebyla. Jedno velké je v koupelně samozřejmostí. Ale zatímco mužům většinou stačí ke spokojenosti do zrcadla letmý pohled, ženy potřebují více! Bez malého kosmetického zrcátka se prostě neobejdou.

Ne vždy se v koupelně podaří zajistit dokonalé osvětlení. Špatné světlo nebo třeba jen nepřirozený lom světla může být příčinou, že na svůj obličej do detailu ve velkém zrcadle dobře neuvidíte. A odejít z domu s nepodařeným make-upem není to pravé ořechové. S kosmetickým zrcátkem bude líčení rychlejší, jednodušší a hlavně na jistotu

Smedbo

Jakou variantu kosmetického zrcátka si ale vybrat? Skvělým pomocníkem do koupelny je nástěnná varianta s pohyblivým ramenem, zrcátko si nastavíte přesně do polohy, kterou potřebujete a můžete se spolehnout, že se ani nehne. Pokud si chcete zrcátko přenášet z koupelny do ložnice a zpět, prostě kamkoliv v domě, pořiďte variantu se stojánkem. Výborným univerzálním řešením je cestovní zrcátko, které kdykoliv a kdekoliv vybalíte z kabelky. 

Většina z výše zmíněných zrcátek značky Smedbo má ještě další šikovné funkce. Mají zabudované LED osvětlení (ano, i ta cestovní!), možnost nastavení teploty barvy nebo funkci několikanásobného zvětšení. Jsou velmi elegantní a budou vám krásně ladit s ostatními doplňky do koupelny téže značky, tedy Smedbo - dávkovači mýdla, pohárky na kartáčky, držáky na ručníky nebo poličkami na drobnosti.

TIP PRO VÁS: Přečtěte si 5 tipů, jak si vybrat koupelnové zrcadlo.

Takže dámy, můžete si být jisté, že s kosmetickým zrcátkem Smedbo bude váš make-up vždy dokonalý. Vyberte si pro sebe to pravé z pohodlí domova v našem e-shopu

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner