Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Kosmetické zrcátko do koupelny

Kosmetické zrcátko do koupelny. Keraservis

Jakápak by to byla koupelna bez zrcadla? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá - bez zrcadla jakoby vůbec nebyla. Jedno velké je v koupelně samozřejmostí. Ale zatímco mužům většinou stačí ke spokojenosti do zrcadla letmý pohled, ženy potřebují více! Bez malého kosmetického zrcátka se prostě neobejdou.

Ne vždy se v koupelně podaří zajistit dokonalé osvětlení. Špatné světlo nebo třeba jen nepřirozený lom světla může být příčinou, že na svůj obličej do detailu ve velkém zrcadle dobře neuvidíte. A odejít z domu s nepodařeným make-upem není to pravé ořechové. S kosmetickým zrcátkem bude líčení rychlejší, jednodušší a hlavně na jistotu

Smedbo

Jakou variantu kosmetického zrcátka si ale vybrat? Skvělým pomocníkem do koupelny je nástěnná varianta s pohyblivým ramenem, zrcátko si nastavíte přesně do polohy, kterou potřebujete a můžete se spolehnout, že se ani nehne. Pokud si chcete zrcátko přenášet z koupelny do ložnice a zpět, prostě kamkoliv v domě, pořiďte variantu se stojánkem. Výborným univerzálním řešením je cestovní zrcátko, které kdykoliv a kdekoliv vybalíte z kabelky. 

Většina z výše zmíněných zrcátek značky Smedbo má ještě další šikovné funkce. Mají zabudované LED osvětlení (ano, i ta cestovní!), možnost nastavení teploty barvy nebo funkci několikanásobného zvětšení. Jsou velmi elegantní a budou vám krásně ladit s ostatními doplňky do koupelny téže značky, tedy Smedbo - dávkovači mýdla, pohárky na kartáčky, držáky na ručníky nebo poličkami na drobnosti.

TIP PRO VÁS: Přečtěte si 5 tipů, jak si vybrat koupelnové zrcadlo.

Takže dámy, můžete si být jisté, že s kosmetickým zrcátkem Smedbo bude váš make-up vždy dokonalý. Vyberte si pro sebe to pravé z pohodlí domova v našem e-shopu

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner