Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Magazín

Luxusní dlažby Ostrava

Hledáte luxusní dlažbu? Takovou, která nikoho nenechá na pochybách, že váš domov je opravdu unikátní v každém detailu? Ať už hledáte luxusní dlažbu do koupelny, kuchyně, chodby nebo na terasu - v koupelnovém studiu Keraservis v Ostravě vám poradíme! Vybírat si můžete ze široké nabídky italského výrobce Atlas Concorde. Například kolekce MEK je skvělou ukázkou kvality keramické dlažby v luxusním podání a lesklých detailech. Pokud ale máte raději smysluplné detaily a chcete si vytvořit elegantní koupelnu, tak si nenechte ujít sérii dlažby Keraservis. Ta naprosto dokonale snoubí kvalitu a design luxusní dlažby.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo vyřešíme realizaci vámi vybrané dlažby. O naší kvalitní práci se ostatně můžete sami přesvědčit v našich realizacích. Budeme se na vás těšit na našem showroomu v Moravské Ostravě.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner