Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Marvel Gala: Nepřehlédnutelné obklady a dlažba v dokonalé imitaci kamene. Nová kolekce Atlas Concorde vás okouzlí

Marvel Gala | Keraservis

Keramika inspirovaná horninami a nerosty z těch nejpozoruhodnějších míst planety, to je Marvel Gala. Veřejnosti ji vyhledávaná italská značka poprvé představila loni na podzim na veletrhu CERSAIE 2022 v Boloni, a to při příležitosti 10. výročí své oblíbené série Marvel. Už teď je jasné, že s luxusní imitací kamene Atlas Concorde chybu rozhodně neudělali, právě naopak. Ostatně posuďte sami.

Marvel Gala: Výrazné osobnosti v koupelnových obkladech a dlažbách

Je-li vůbec možné, aby dlažba a obklady měly vlastní osobnost, pak to budou ty od Atlas Concorde. Značka přichází s jednou fascinující kolekcí za druhou a Marvel Gala není výjimkou. Sám výrobce ji popsal jako cestu po nejúžasnějších místech planety: dlaždice jsou imitací přírodního kamene – mramoru, křemene, žuly nebo kvarcitu – v jasných a sytých odstínech, které v interiéru jen tak nepřehlédnete.

Dlažba s mramorovým efektem je elegantní a sofistikovaná a v nabídce je v pěti odstínech:

Marvel Gala | Keraservis

Další novinkou z dílny Atlas Concorde je kolekce Marvel X v imitaci mramoru. Zjistěte, jak vypadá. 

Drahokamy ve světě obkladů a dlažeb (nejen) do koupelny

Grafická hloubka a neuvěřitelně realistické provedené dělají z Marvel Gala keramiku, kterou ocení zejména milovníci přírodních povrchů. Od pravého kamene ji i díky promyšlené nepravidelnosti nerozeznáte, na rozdíl od něj je ale výsledkem trvale udržitelné výroby s hlubokou úctou k planetě, jež jí stála modelem. 

Obklady a dlažba Marvel Gala se nabízí v lesklém leštěném povrchu a vhodné jsou do prostor, kde se nevyžaduje protiskluzová úprava. Dokonale vypadají jako dlažba na podlaze, obklady na stěnách, ale také jako koupelnové či kuchyňské desky, případně obložení nábytku. Fantazii se zkrátka meze nekladou.  

Jednu z nejprestižnějších kolekcí ze série Marvel byste ale neměli přehlédnout nejen kvůli jejímu nadčasově luxusnímu vzhledu, ale také výborným vlastnostem: dlaždice jsou mimořádně odolné a trvanlivé, vydrží tedy dlouho krásné a funkční a investice do nich se 100 vám mnohokrát vrátí. Bezpečnost a hygiena jsou vždy až na prvním místě a ani tady Marvel Gala nezklamou, snadno se totiž čistí a udržují.

Marvel Gala | Keraservis

Jako kámen vypadají také obklady a dlažba Atlas Concorde Boost Mix. Více o nich se dozvíte v článku. 

Velkoformátové obklady a dlažba, které snadno nakombinujete

Marvel Gala jsou stejně jako ostatní kolekce ze série k dispozici v celé řadě rozměrů, z nichž si vybere každý. Od zajímavého podlouhlého formátu 8x31,5 cm (vhodného na obložení stěn) přes klasické formáty 30x60, 60x60 nebo 40x80 cm a velkoformátové dlaždice v rozměrech 60x120, 120x120, 120x240 cm až po skutečně obří formáty (120x278 nebo 160x320 cm). 

Máte malou koupelnu? Nebojte se velkých formátů, opticky ji zvětší. Inspirujte se naším návrhem dvou malých koupelen v rodinném domě nebo návrhem malé koupelny se sprchovým koutem walk-in.

Navzdory svým výrazným barvám a designům se Marvel Gala snadno kombinují – s ostatními mramorovými povrchy ze světa Marvel, ale například i s kolekcemi v imitaci betonu, které jsou dnes v módě jako nikdy předtím. 

Marvel Gala | Keraservis

Kolekcí Marvel Gala italští mistři keramiky znovu potvrdili své dlouhodobé umístění na předních příčkách žebříčku těch nejkvalitnějších a nejkrásnějších obkladů a dlažeb. Koupelnové studio Keraservis je exkluzivním dodavatelem Atlas Concorde v České republice, a proto si tyto nádherné kachle můžete už teď prohlédnout nejen na e-shopu, ale také naživo v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel Gala. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner