Realizace

Inspirace pro dvě malé koupelny v rodinném domě

Realizace dvou malých koupelen v rodinném domě. Kareaservis.
Petr Ptáček
O realizaci projektu se postaral/a:
Petr Ptáček
Rozloha místnosti:
5,3 a 2,5 m2
Datum realizace:
2022

Hledáte inspiraci, jak zrealizovat komfortní koupelnu pro početnější rodinu a nemáte místo nazbyt? Podívejte se na elegantní řešení malých koupelen v rodinném domě našeho klienta. Ať už chystáte rekonstrukci starší koupelny nebo realizaci nové, určitě stojí za to podívat se na řešení, které je už nyní prověřené každodenním provozem.

Když se manželé s malými dětmi rozhodli pro rekonstrukci menšího rodinného domu, věděli, že umístění koupelny a toalety bude tak trochu oříšek. Nakonce se rozhodli dlouhý úzký prostor určený pro hygienické zázemí rozdělit do více menších místností a udělali dobře. Získali tím jednu malou koupelnu s vanou, druhou malou koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu s bidetovou sprškou, tedy tři malé místnosti, které zajistily více soukromí a pohodlí vícečlenné rodině.

Malá koupelna s vanou

Při zařizování malé koupelny je vždy dobré zvolit racionální přístup. Je více než jisté, že domácnost s dětmi se bez vany neobejde, proto jsme vybrali menší, ale komfortní vestavěnou vanu Villeroy & Boch Squaro Edge. Do malé koupelny se nám podařilo umístit i dvojumyvadlo na skříňce, které zvládne nápor školáků při ranním vstávání. Také skříňka nad umyvadlo se zrcadlem je velmi praktická, pojme většinu drobností nezbytných pro dokonalou hygienu. Vše důležité se vešlo a podle referencí klientů tato malá koupelna zvládá každodenní ranní a večerní zátěž velmi dobře.

Malá koupelna se sprchovým koutem    

Do druhé malé koupelny se vchází přímo z ložnice, rodiče tady mají zaručenu potřebnou míru intimity. Do mini koupelny jsme umístili praktické malé umyvadlo na skříňce a zrcadlovou skříňku opět značky Villeroy Boch. Podlaha sprchového koutu typu Walk-in je kvalitně vyspádovaná, aby voda bez problémů odtékala, to také díky kvalitnímu odtokovému roštu Alcaplast.

malá koupelna

Toaleta s bidetovou sprškou

Do malé místnosti toalety se vešlo jedno umývátko a klozet Subway 3.0 spolehlivého tradičního výrobce Villeroy & Boch. Ale na bidet už bohužel místo nezbylo. Dokonalou intimní hygienu zde zajišťuje bidetová sprška značky TRES, velmi praktická záležitost, která se vejde do každé mini toalety.

bidetová sprška

Obě koupelny i toaleta jsou laděny do jemných krémových odstínů. Nebáli jsme se použít velkoformátové obklady do malé koupelny a vybrali jsme Atlas Concorde Boost Pro Clay a Boost Pro Cream ve velikosti 60 x 60 cm. Také koupelnové otopné žebříky ISAN mají krémovou barvu, aby s barvou obkladů pěkně ladily.

Jak se vám líbí naše řešení malých koupelen v rodinném domě? Rádi vám pomůžeme také z vaším projektem. Ozvěte se nám. Naši odborní pokadci pro dokonalé koupelny jsou vám k dispozici na našich showroomech v Praze, Brně i Ostravě.

 

Produkty v realizaci


2 varianty

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner