Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Atlas Concorde Marvel Travertine

Dlažby a obklady výrobce Atlas Concorde ze série Marvel Travertine vzniky ve spolupráci se světově proslulými návrháři Hirsch Bedner Associates. Série obkladů a dlažby Atlas Concorde imitující přirozeně pórovitý travertin. Extrémně realistický povrch je dovedený k dokonalosti unikátními geometrickými vzory a k dispozici je v odstínech bílé, pískové a perlové. Marvel Travertine okouzlí jako podlahová dlažba, koupelnové (a jiné) obklady, ale rozhodně nezklame ani ve formě designových koupelnových umyvadel, které firma nově prezentuje v rámci projektu Atlas Concorde Habitat.  

Celá kolekce Marvel Travertine se pyšní povrchy s kamenným efektem. I u této řady jak je již dnes samozřejmostí, jsou k dispozici také velkoformátové obklady a velkoformátové dlažby.

Přečtěte si více o serii Marvel Travertine.

Nezapomeňte si prohlédnout celou řadu Marvel renomované italské značky Atlas Concorde, podobné typy dlažeb a obkladů v imitaci mramoru najdete například v kolekcích Marvel Gala, Marvel XMarvel ShineMarvel ProMarvel DreamMarvel Edge nebo Marvel Stone.

Dlažby a obklady si můžete přijít prohlédnout na vlastní oči do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě.

 

42 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner