Novinka

Marvel Travertine: Obklady a dlažba jako přírodní kámen v dekorech, které vám vezmou dech

Marvel Travertine | Keraservis

Teplé odstíny, příjemná struktura, věrná imitace pravého kamene. To jsou hlavní rysy obkladů a dlažeb Atlas Concorde, jimž stála vzorem sama přírody. Kolekci inspirovanou travertinem uvedli italští mistři keramiky v partnerství s prestižní designovou firmou Hirsch Bedner Associates při příležitosti 10. výročí série Marvel na veletrhu v CERSAIE 2022 v Boloni a volbou své předlohy se trefili do vkusu mnohým. Patříte mezi ně?

Dokonalost keramiky, realizmus přírody

Prohlédněte si dlaždice hezky zblízka, přejeďte rukou po jejich povrchu… přestože jde o tu nejkvalitnější keramiku, vyrobenou s ohledem na naši planetu, Marvel Travertine od pravého kamene zkrátka nerozeznáte. Póry tolik typické pro přírodní travertin dokonale ošálí zrak i hmat a barvy, do nichž Atlas Concorde svoji keramiku oděli, kachlím na jejich přirozeném vzhledu rozhodně neubírají, právě naopak.

Marvel Travertine | Keraservis
 

Obklady a dlažba Marvel Travertine jsou k dispozici v trojici teplých odstínů – bílé (white), perlové (pearl) a pískové (sand) –, každý z nich pak ve dvou variantách – Vein Cut a Cross Cut. Zatímco dlaždice ve stylu Vein Cut jsou reprodukcí klasického „pruhovaného“ vzhledu travertinu, Cross Cut jsou strukturou jemnější a vyznačují se výrazným stínováním, ovšem bez pruhů.

Své keramické obklady v imitaci kamene nabízí Atlas Concorde v rektifikované podobě (se zabroušenými hranami, s nimiž docílíte minimalistických spár a ucelenějšího a elegantnějšího vzhledu podlahy či stěn), a to v široké škále formátů: od 60x60 cm přes 60x120 cm až po stále populárnější velkoformátové obklady a dlažbu v rozměrech 120x120, 120x240 a 120x278 cm v tloušťce od 6 až po 20 mm pro použití v exteriéru. 

Velké formáty a přírodní odstíny se k sobě skvěle hodí. Podívejte se na naši realizaci koupelny s obklady a dlažbou z kolekcí Atlas Concorde Boost Natural a Marvel Pro.

Marvel Travertine | Keraservis

Obklady a dlažba v dekorech, kterým propadnete

U odstínů, povrchů a formátů variabilita výjimečné kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde nekončí. Právě ve spolupráci s HBA přišla firma s pěti fascinujícími dekory, které potěší především příznivce skutečně nepřehlédnutelného designu.

Jednotlivé dekory je možné s úspěchem kombinovat s obklady a dlažbou bez dekoru, a to i z dalších sérií Marvel (Marvel X, Marvel Pro nebo Marvel Stone), a vytvořit tak zákoutí, která vám bude každý závidět. 

Starobylé spojenectví pro moderní interiér i exteriér 

Travertin se považuje za vrstevníka těch nejlepších mramorů, a tak není divu, že v architektuře se využívá odpradávna. Ikonický materiál je symbolem síly a stability a dlažba v jeho imitaci se skvěle hodí do každého moderního interiéru i exteriéru, kde svými neutrálními tóny a finišem připraví elegantní základ výraznějším designovým prvkům jako například sanitě nebo nábytku.  

Marvel Travertine dokonale vypadá jako venkovní dlažba na terasu nebo kolem bazénu, obklad fasády, ve formě kuchyňské pracovní desky a samozřejmě jako obklady a dlažba (nejen) do koupelny. Právě tam se výborně uplatní v protiskluzovém, a zároveň na dotek velmi příjemném povrchu Sensitech.

Dlaždice v úpravě Sensitech se snadno čistí a udržují. Přečtěte si, jak tento inovativní povrch funguje.

Marvel Travertine | Keraservis

Kolekcí ve věrné imitaci travertinu se Atlas Concorde zavděčí „publiku“ sahajícímu od příznivců nadčasových přírodních materiálů pro milovníky výrazných dekorů, které i ten nejobyčejnější prostor promění v designový klenot. Obklady a dlažbu Marvel Travertine v jednotlivých odstínech a variantách si můžete prohlédnout v koupelnovém studiu Keraservis v Praze, Brně i Ostravě nebo vybrat přímo na e-shopu.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel Travertine. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner