3D Návrhy

Návrh koupelny ve stylu wellness

Návrh koupelny ve stylu wellness | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2020

Je možné si z obyčejné koupelny udělat malé domácí wellness? Určitě ano. V dnešní době si zařizujeme své domovy tak, abychom v nich pohodlně pracovali v rámci home office. Proč neinvestovat energii také do toho, abychom mohli v pohodlí domova i krásně zrelaxovat?  Stojí to samozřejmě trochu úsilí, ale energie, kterou do rekonstrukce věnujete, se vám nakonec bohatě vrátí. 

Prostorná koupelna v podkroví rodinného domu byla nově postavena a vybavena před necelými dvaceti lety.  Sloužila denně pětičlenné rodině při běžné hygieně a také provizorně jako zázemí pro malou domácí sauničku. Nápad, že nová koupelna by mohla být navržena ve stylu wellness, vznikl hned při první schůzce s bytovou designerkou a byl s nadšením přijat. Pračku, sušičku a sušák s prádlem - vše přestěhovat jinam a koupelnu si vybavit jen pro relaxaci!

V prostoru koupelny jsou přiznané podkrovní dřevěné trámy, to přímo vybízelo k použití dalších dřevěných prvků, v našem případě dřevěných prken. Bytová designerka vybrala dlažbu v imitaci dřeva NID Whisky ve tvaru klasických prken v rozměru 25x150 cm. K tomu je dlažba v imitaci kamene Brave Coke v antracitové barvě s jemně zdrsnělým povrchem skvělou volbou. Když se po ní procházíte bosou nohou, máte pocit, že chodíte po opravdovém kameni! Dřevo a kámen jsou krásné materiály pro wellness jako stvořené, doplněné neutrálními bílými lesklými obklady vyniknou v celé své kráse. Obklady a dlažba je od prověřeného italského dodavatele Atlas Concorde.

A protože je v koupelně místa dost, mohli si klienti dovolit samostatně stojící vanu – designově velmi zdařilý kousek RIHO Bilbao z litého mramoru. Sprchový kout je řešen jako otevřený se sprchovou zástěnou na míru Duscholux. A jak zařídit, aby se z obyčejného sprchování stalo zážitkové? Klienti si mohou vybrat z několika možností sprchových systémů podle vlastních preferencí. Pro pohodlí velké rodiny je v koupelně nezbytností také dvojumyvadlo, v našem případě jde o Villeroy & Boch Collaro, které se dodává rovnou se skříňkou. 

Původně měla koupelna velmi členitý půdorys a proto také i několik zákoutí, které neměly žádné využití. Designérka navrhla půdorys pěkně zarovnat pomocí vestavěných skříní a sádrokartonové stěny. Na jedné stěně tak vznikl praktický úložný prostor s posuvnými dveřmi a na protější stěně prostor pro vybudování efektní niky k odkládání drobných maličkostí.

Jak se vám líbí návrh této malé domácí wellness koupelny? S radostí vám navrhneme podobnou. V době, kdy jsou naše showroomy v nouzovém stavu otevřeny jen omezeně, doporučujeme využít naši novou službu Koupelna na dálku.

Návrh wellness koupelny vznikl ve spolupráci s: FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner