Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Typy vanových baterií

Typy vanových baterií

Patříte k milovníkům dlouhých relaxujících koupelí ve vaně plné pěny a neumíte si bez vany život představit? Až si budete vaši vysněnou vanu vybírat, nezapomeňte, že výběr správné vanové baterie je neméně důležitý. Ke každé vaně se hodí jiná baterie – jiná k samostatně stojící vaně a jiná k vestavěné, další zase k vaně se sprchovým koutem… Poradíme vám, jak se v tom zorientovat.  

Vanové baterie se sprchou

Vanová baterie se sprchou je velmi vyhledávaným a praktickým řešením. Kromě nástěnné varianty vanové baterie je součástí i ruční sprcha, takže máte možnost pohodlné relaxace v napuštěné vaně i možnost rychlého osprchování bez potřeby sprchového koutu. Vybírat můžete z různých tvarů, variant a barev. Tím si můžete dokonale sladit interiér celé koupelny. 

Nástěnné vanové baterie

Nástěnné vanové baterie se hodí ke všem vanám, které jsou umístěny v bezprostřední blízkosti stěn nebo rohů. Na stěnu je umístěna baterie, ze které lze jednoduše napustit vanu. Můžete volit i nástěnnou variantu baterie se sprchou a zkombinovat tak luxus napuštěné vany i rychlého sprchování

Podomítkové vanové baterie

Podomítkové vanové baterie jsou moderním trendem, který zajistí čistotu a jednoduchost interiéru ve vaší koupelně. Oproti nástěnné vanové baterii se jedná o variantu, kdy je technická část baterie pěkně schována pod obklady. Podomítkové těleso, kde se mísí teplá voda se studenou, není v koupelně viditelná a vy si tak můžete zvolit jen jemnou decentní variantu podomítkové vanové baterie. 

Baterie na okraj vany a na podlahu

Rádi si užíváte klidu své koupele a potřebujete mít vše pěkně po ruce? Baterie na okraj vany se vám budou určitě hodit, nejvíce pro volně stojící vanu! Skvělým přínosem tohoto typu vanové baterie je, že si můžete vybrat variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Varianty a kombinace regulátorů teploty, kohoutků, sprchových hlavic - můžete si kombinovat jejich počet, tvar nebo celou designovou řadu. Jsou vhodné do minimalistických koupelen, kde zaujmou svou sehranou jednoduchostí, ale určitě zaujmou i milovníky pořádku.

Inspirativní a designové baterie můžete například hledat u značky FIMAAxor, HansgroheRAVAK nebo Tres. Jejich výběr neváhejte konzultovat s odborným poradcem koupelnového studia - nejenže vám ze široké nabídky vybere tu baterii, která nejvíce odpovídá vašim představám, zároveň vám dokáže poradit, který na který typ vany je vhodná.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner