Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Dřezové baterie do kuchyně

Dřezové baterie do kuchyně

Dřezové baterie mají širokou škálu možností a typů na výběr. Jaká ale bude nejlepší právě do vaší kuchyně? Klasická páková, s delším či kratším ramenem nebo vysoko klenutým ramenem? Nebo raději stojánková? Podívejme se společně, jaké máte možnosti.

Dřezové baterie se sprchou

Nejoblíbenějším řešením kuchyňských baterií jsou ty, které mají zabudovanou sprchu - ta je výhodná při oplachování nádobí ale i potravin. Rameno sprchy je ve většině případů pružné. Tím je umožněna vysoká variabilita použití.  U některých dřezových baterií je i možnost spršku povytáhnout a získat tak další prostor, s kterým lze manipulovat. Tento typ baterií je dodáván v rámci stojánkových baterií a umisťují se v bezprostřední blízkosti dřezu.

Dřezové stojánkové baterie

Stojánkové řešení dřezových baterií je nejoblíbenější variantou především díky své praktičnosti, Jednoduchým pohybem díky těmto kuchyňským bateriím získáte možnost omývání i na vzdálenějším místě, než nad samotným odtokem ve dřezu. Baterie je v bezprostřední blízkosti dřezu, hned po ruce, a vy máte tak možnost regulovat teplotu nebo proud vody jednoduše, bez jakýchkoli problémů. Oproti nástěnným dřezovým bateriím ale máte výhodu variability a možnosti otáčení a nastavení baterie. V kuchyni nedocenitelná funkce!

Dřezové nástěnné baterie

Řešení nástěnných baterií do kuchyně se stalo oblíbeným díky jednotnému vzhledu a praktickému řešení volného dřezu. Nástěnné dřezové baterie jsou uchyceny na stěně nad dřezem a oproti stojánkovým bateriím nechávají dřez čistý a bez prostoru, kde by se mohl usazovat vodní kámen. Velkou výhodou těchto dřezových baterií je možnost implementace funkčního ramene, díky kterému je možné napouštět vodu z kohoutku ve větší vzdálenosti, než běžné nástěnné baterie umožňují. 

Kuchyňské baterie nemusí být jen v barvě chromu, jak bývá zvykem. Různé barvy, a to i krásné veselé, nabízí například německý GROHE a vybírat z několika druhů finišů (matná černá, matná bílá, broušená měď a další)můžete i u designových baterií značky FIMA nebo Tres. Své místo si ale zaslouží i granitové dřezové baterie! Ty jsou oblíbené především v minimalistických kuchyních, kde je lze krásně kombinovat s granitovými dřezy. Neváhejte se inspirovat!

Designéři mnoha značek přicházejí rok co rok s novými druhy a typy baterií, skutečně stále je z čeho vybírat. Přijďte si vybrat i vy, naši specialisté v showroomech v PrazeBrně i Ostravě jsou připraveni podat vám detailní informace a pomohou vám vybrat to nejlepší pro vaši kuchyni.

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner