Realizace

Mramorová koupelna snů

Mramorová koupelna snů | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2021

Když se řekne koupelna snů, jak si ji představíte? Pokud se vám zdává o lesku mramoru, pak to musí být dozajista sen o Marvel Dream, jedné z nejzdařilejších kolekcí od Atlas Concorde. Svůj název určitě nenese náhodou. Zasněte se ještě jednou a pak otevřete oči. Vaše vysněná Marvel Dream je tu.

Kolekce Marvel Dream je inspirována nadčasovou přitažlivostí mramoru. Přestože se jedná „pouze“ o imitaci, mramor vypadá velmi autenticky a zprostředkovává do našich koupelen jeho krásu v plném rozsahu. Italský výrobce Atlas Concorde vychází vždy z existujících materiálů, které se nacházejí v přírodě. V naší mramorové koupelně jsou použity tři typy keramických mramorových povrchů, které spolu krásně korespondují. Dlažbu s názvem Morning Sky s velmi výraznou kresbou najdeme na podlaze a v jiném rozměru také na stěně. Ozdobná nika v této stěně je obložena světlejším Bianco Fantastico. Skutečnou perlou této koupelny je mramorová mozaika Fan Morning Sky ve tvaru obloučků, nebo chcete-li, rybích šupin. Marvel dream se vyrábí v matu i v lesku, v našem případě designerka zvolila lesk.

Obklady a dlažby jsou zde natolik výjimečné a výrazné, že ostatní vybavení koupelny je třeba volit obezřetně. My jsme si dovolili umyvadlo Scarabeo Moon na skříňce v bílé barvě čistých a nekomplikovaných tvarů. A k tomu honosnou zlatou barvu, ale jen ve velmi, velmi, decentním množství. Umyvadlová baterie Fima Olivia, rám zrcadla, jemné osvětlení a orámování niky jsou ve zlaté barvě. A měkoučký taburet v hořčicové barvě, který krásně proteplil tak trochu studenou atmosféru mramorového lesku.

Jak se vám líbí tato mramorová koupelna snů? S radostí vám navrhneme podobnou. Kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

 

Autorka designu koupelny: Ing. Gabriela Fridrichová

 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner