Realizace

Vzorová koupelna Atlas Concorde Aix

Vzorová koupelna Atlas Concorde Aix | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
7 m2
Datum realizace:
2021

Pořiďte si koupelnu ve zcela přírodním duchu. Kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Aix v imitaci kamene ve středomořském stylu je k tomu doslova jako stvořená. Tradiční kámen s typicky nepravidelných a nerovným povrchem v kombinaci s minimalistickým zařízením a opravdovou zelení vám přinese dokonalé osvěžení. 

Tato koupelna je názornou ukázkou, že vůbec není potřeba se bát kombinovat více různých typů povrchů a tvarů keramických materiálů z jedné kolekce. Zadní stěna s živými rostlinami je obložena obklady v barvě světlého písku Aix Blanc. Stěna sprchového koutu je jen o málo světlejší, vodorovné řádkování 3D Wall Raw Blanc dává koupelně moderní geometrický akcent. Velmi netradiční je obložení vany mozaikou ve tvaru včelí plástve Aix Fumée Honeycomb. A to vše uzemňuje dlažba zemité barvy, která je originální tím, že je vyskládaná z různých velikostí keramické dlažby - dodává se v jednom setu Aix Funée Kit Multiformato.

Velkou porci kamene v místnosti vyvažuje lehkost provedení sprchového koutu ve stylu Walk-in se skleněnými zástěnami Duscholux s černými prvky. Pevná vanová zástěna odděluje sprchu od vany, posuvná sprchová zástěna umožňuje rozšíření prostoru určenému ke sprchování podle aktuální potřeby. To vše doplňuje volně stojící umyvadlo Laufen Palomba. Umyvadlová, vanová i sprchová baterie v černé metalické barvě jsou všechny z jedné kolekce Tres Project.

Nebyla by to dokonalá koupelna , kdyby nebyla vyladěná do posledního detailu pečlivě vybranými doplňky. V našem případě je to taburet Tonon v kouřové barvě, který pěkně ladí s obložením vany. Nebo zrcadlo Nevis v bronzovém rámu jen tak ležérně opřené o stěnu a k tomu zavěšená kovová světla také v barvě bronzu. A nesmíme také zapomenout na všechny ty praktické maličkosti jako věšáčky, dózičky a dávkovač mýdla Smedbo.

Jak se vám líbí tato koupelna v přírodním duchu? S radostí vám navrhneme podobnou. Kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo v Ostravě.

Taburet, zrcadlo a osvětlení dodal: Interiérové studio DEHO

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner