Realizace

Vzorová koupelna Atlas Concorde Blaze

Vzorová koupelna Atlas Concorde Blaze | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
5 m2
Datum realizace:
2020

Obklady a dlažby Atlas Concorde Blaze v imitaci cortenu jsou velmi specifické a určitě nejsou pro každého. Říká se, že do cortenu se buď zamilujete na první pohled, nebo nikdy. Pokud ale jeho kouzlu propadnete, buďte si jistí, že vaše koupelna bude výjimečná. Stejně jako tato vzorová koupelna, která kombinuje keramiku se vzhledem cortenu s čistě bílými prvky. 

Materiál corten není potřeba příliš představovat, každý obdivovatel industriálního designu vzhled rezavého plechu dobře zná. Ale naše koupelna vlastně industriálně vůbec nepůsobí. Je to proto, že jsme velkoformátový corten položili pouze na podlahu a stěny obložili hladkými bílými obklady Kerawhite lesk, které jsme doplnili pouze velmi jemným bronzovým proužkem listela Blink Brushed Bronze. Zajímavý efekt tvoří mozaika za vanou. Je poskládaná z jemných proužků a je opět z kolekce Atlas Concorde Blaze (Blaze Corten Mosaico Twin), zajímavě bez přezušení přechází ze stěny až na snížený stop nad vanou.

Bytová architektka navrhla do této koupelny umyvadlo a k němu skříňku Laufen Palace organického tvaru, díky tomu rázem působí koupelna příjemně útulným dojmem. K nim vybrala umyvadlovou i sprchovou baterii bílé barvy Study Exclusiv značky Tres. Za zmínku určitě stojí také kulaté zrcadlo Santech Allianz s podsvícením a senzorem. Jednoduše řečeno, stačí mávnout rukou a zrcadlo se rozsvítí.

Bílá barva symbolizuje čistotu a jednoduchost, corten znovuobjevenou zašlou krásu patinovaného materiálu. A když přidáte jemné koupelnové doplňky z pravé kůže a přírodního dřeva, vznikne příjemná a zabydlená koupelna, kterou si rychle zamilujete. Přijďte si ji prohlédnout osobně do showroomu Keraservis v Brně.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner