Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 29. 1. 2020 bude showroom v Brně z technických důvodů otevřen od 14h, sklad bude po celý den uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Baterie na okraj vany a na podlahu

Na okraj vany a na podlahu
22 výsledků
Načítání

Rádi si užíváte klidu své koupele a potřebujete mít vše pěkně po ruce? Baterie na okraj vany se vám budou určitě hodit! Skvělým přínosem tohoto typu vanové baterie je, že si můžete vybrat variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Varianty a kombinace regulátorů teploty, kohoutků, sprchových hlavic - můžete si kombinovat jejich počet, tvar nebo celou designovou řadu. Jsou vhodné do minimalistických koupelen, kde zaujmou svou sehranou jednoduchostí, ale určitě zaujmou i milovníky pořádku.

Inspirativní a designové baterie na okraj vany můžete například hledat u značky TRES. O jejich výběru se neváhejte konzultovat spolu s odborným poradcem koupelnového studia - nejenže vám ze široké nabídky vybere tu baterii, která nejvíce odpovídá vašim představám, zároveň vám dokáže poradit, který typ vany instalaci baterií na okraj vany umožňuje.

Odkazy na všechny výrobce:

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner