Magazín

Typy bidetů do koupelny

Typy bidetů do koupelny

Pokud se rozhodnete pořídit si do koupelny bidet, rozhodně nebudete litovat. Používání bidetů přináší neocenitelné hygienické výhody. Díky jim můžete předcházet mnoha onemocněním a udržovat se v dobré kondici. Výběru určitě věnujte minimálně stejnou pozornost jako výběru vany nebo designových obkladů. K dispozici je několik různých typů, pojďme se společně v této problematice zorientovat.

Elektronické bidety

Nejen pro náročné milovníky čistoty je tu elektronický bidet! Vždyť přísloví, že čistota je půl zdraví, je známé již mnoho let. Pojďme se tedy podle něj řídit! Elektronický bidet vám nabízí mnoho funkcí, které se starají především o jedno - čistotu a hygienu vašich spodních partií. Můžete si užívat takových funkcí jako například fénování a osoušení, vyhřívání nebo regulaci proudu vody. To vše lze také zkoušet přes doplňkový dálkový ovladač. Elektronické bidety v sobě pojí letitou odzkoušenou kvalitu bidetové hygieny spolu s novými technologiemi. Rozvoj těchto technologií vzala do rukou například firma Geberit a se svou řadou výrobků AquaClean doslova okouzluje všechny milovníky čistého designu.  

Závěsné bidety

Závěsné bidety mají tu výhodu, že jsou nainstalovány na zeď, takže lze pod nimi bez problému můžete vytřít a nikde se nebudou usazovat chuchvalce prachu. Další výhodou závěsných bidetů je snížení hluku při splachování a napouštění nádržky - ta je schována právě ve zdi a tím je tato hlučnost snížena a částečně odbourána. Závěsné bidety jsou také skvělé do menších koupelen. Díky instalaci bidetových částí do stěny je v prostoru požadováno méně místa a výhod závěsných bidetů si tak můžete užívat o to víc. Inspirujte se například u značky Ideal Standard.

Stojící bidety

Pořídit si stojící bidet je standardní řešení, nejčastěji využívané v korelaci s klasickou toaletou. Můžete volit jednotný styl výrobce a pořídit tak produkty z jedné kolekce. Stojící bidety jsou využívané především v prostorných koupelnách. Spolu v kombinaci s toaletou působí majestátním dojmem a uživatelům poskytují maximální oporu a komfort. Pokud hledáte inspiraci v oblasti stojících bidetů, určitě si prohlédněte nabídku značky Villeroy & Boch. Jejich kolekce nabízí právě zmiňovanou kombinaci stejného vizuálu toalet a bidetů. Světově oblíbená kvalita vás ale nadchne především svým designem a neotřelými nápady.  

Všechny druhy bidetů a bidetových sedátek si můžete prohlédnout v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. S výběrem vám poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.


Produkty v magazínu


akce
-60%

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner