3D Návrhy

Návrh barevné koupelny

Návrh barevné koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Máte rádi výzvy a rádi si užíváte každého okamžiku? Tak co byste řekli třeba na takovou barevnou koupelnu? Pryč s bílou mlhou a klasickou koupelnou vytesanou z mramoru! Chce to něco zábavného! Barevná koupelna je skvělou ukázkou charakteru, ale nemusíte se bát, že by se její barevnost rovnala divokosti a kýčovitému zpracování. 

Zkrátka když je ta možnost využít tak širokou škálu nádherných barev, tak proč toho nevyužít? Nějvětší plochou, kde si můžete pohrát s barvičkami je samozřejmě řešení obkladů a dlažby. Tady se barvičkami můžete inspirovat například u výrobce Atlas Concorde, konkrétně jeho kolekce Arkshade nebo MEK. Pro vaši novou koupelnu ale nemusíte zůstat jen o jednotné barvy, skvěle se do barevných koupelen hodí i mozaiky nebo barevné dlaždice, jaké nabízí například keramička Recer.

Když už zvolíte obklady nebo dlažbu sytých veselých barev, tak už poté stačí doplnit decentním koupelnovým vybavením. Například koupelnový nábytek v bílé nebo neutrální šedé barvy. Tady se můžete inspirovat u značky Villeroy & Boch nebo Laguna. V rámci výběru baterií můžeme ihned doporučit značku FIMA z Itálie. Nabízí širokou škálu umyvadlových, vanových i sprchových nebo dřezových baterií, ale především je možné si vybírat z varianty finišů. Baterii tak můžete mít například v matné bílé, matné černé, mosazi nebo nerezu.

Nesmíme ale zapomenout ani na sanitu. Vanu nebo umyvadlo je vhodné vybírat v decentním provedení, pokud ale disponujete větším prostorem a ještě byste nějakou tu barvičku snesli, tak byste si neměli nechat ujít umyvadla Artis a vanu Squaro Edge od německé špičky v oboru Villeroy & Boch. Nabízí nekonečnou škálu barevných variant, a tak si můžete i sanitární zařízení ve vaší barevné koupelně vybrat přesně podle svých představ!

Na závěr ještě doplnit barevným topením od značky Terma a koupelnovými doplňky a je to! 

Nebojte se být otevření nových výzvám! Třeba i těm barevným!

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner