Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh glamour koupelny

Návrh glamour koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Luxusní a naprosto unikátní glamour koupelna nemusít být k vidění jen v drahém hotelu. Můžete si ji dopřát i u sebe doma! Relaxující prostor, který jen podpoří pocit, jak moc výjimeční jste!

Kombinace bílé, mramoru a zlaté je opravdu dechberoucí. Obklady i luxusní dlažbu můžete zvolit v čistě bílé nebo bílém mramoru. Tady můžeme jednoznačne doporučit italský Atlas Concorde a jejich řadu Marvel Pro. Aby se nikde volně nepovalovaly lahvičky šamponu, sprchového gelu nebo jiných nezbytností, tak vám určitě přijde vhod nika vedle vany. Obložená může být ve stejném provedení jako celá koupelna, nebo můžete zvolit trochu rozdílnou variantu barevného odstínu pro odlišení a plastické vyzdvižení prostoru.

Sanitární zařízení je také vhodné volit v neutrálním provedení, umyvadlo i vana v tomto návrhu koupelny nejsou hlavními hvězdami. Těmi jsou zlaté prvky! A proto baterie, jak umyvadlové, vanové, tak i sprchové, zvolte ve zlatém finiši a hned se budete cítit výjimečně! Například od značek Axor nebo FIMA. Sprchový kout od značky Hüppe se zlatým rámem jen dokonale doplní celý interiér vaší nové koupelny.

Pak už jen stačí koupelnu zařídit drobnými detaily, jako jsou koupelnové doplňky, neutrální topení, luxusní stropní osvětlení a glamour koupelna je na světě

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner