3D Návrhy

Návrh koupelny s chytře vyřešeným uspořádáním

Návrh koupelny s chytře vyřešeným uspořádáním
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2020

Představte si, že máte k dispozici koupelnu o rozměru 3,5 x 2,7 metrů. Řeknete si, není to úplně malá koupelna, ale hýřit místem se v ní také nedá. A představte si, že vám někdo vymyslí tak šikovné řešení, že se do ní krásně vejde volně stojící vana, prostorný sprchový kout, toaleta i velké umyvadlo na skříňce. 

Když si prohlédnete návrh koupelny z ptačí perspektivy, velmi rychle pochopíte genialitu tohoto řešení. Toaleta a sprchový kout jsou od sebe odděleny příčkou ve tvaru T a k této příčce je z druhé strany umístěno umyvadlo na skříňce. Toaleta a sprchový kout poskytují dostatek intimity – jsou od zbytku koupelny touto příčkou částečně kryté a uzavřené skleněnými dveřmi. Sprchový kout je řešen jako Walk-In, tedy nemá žádnou vaničku. 

Půdorys

V koupelně nám ještě zbylo tolik místa, že si můžeme dovolit umístit zde samostatně stojící vanu, která se běžně dává do mnohem prostornějších koupelen. Ale tady působí naprosto přirozeně, dokonce se za ni s přehledem vejde volně stojící vanová baterie. Koupelna se nachází v rodinném domě a má tu výhodu, že má celoprosklené dveře na zahradu, kterými se dá vyběhnout ven, krásně vyvětrat a které propouštějí dovnitř dostatek přirozeného světla.

Ještě jsme se nezmínili od obkladech a dlažbách. Koupelna je navržena v kombinaci přírodních dekorů dřeva a kamene, vše od Atlas Concorde. Na podlaze a částečně také na zdech najdete dlažbu ze série v imitaci kamene Mark Chrome, doplněnou obklady Mark Clay a Axi Golden v imitaci dubu.

Jak se vám líbí tento návrh koupelny? Pokud také pro vaši koupelnu hledáte promyšlené chytré řešení, jste u nás správně. Navštivte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo v Ostravě a svěřte se bez obav do rukou našich odborných poradců.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner