3D Návrhy

Návrh koupelny v teplých barvách dřeva

Návrh koupelny v teplých barvách dřeva
Skupina KERASERVIS Ostrava
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Skupina KERASERVIS Ostrava
Datum návrhu:
2020

Dřevo navozuje v interiéru pocit tepla, dodává mu útulný ráz, přináší příjemnou atmosféru. Dřevo se svým autentickým vzhledem, barvou a strukturou jednoduše sluší každé místnosti. A nemusíme se mu vyhýbat ani v koupelně, také zde se může uplatnit skvěle. 

Skutečné dřevo má tu nevýhodu, že časem mění svůj vzhled a do vlhkých prostor se ve větší míře příliš nehodí. Naopak keramické obklady a dlažby v imitaci dřeva mají skvělé užitné vlastnosti – jsou nenasákavé, nemění v průběhu času svůj tvar i vzhled a jsou jednoduché na údržbu. Ale hlavně ty kvalitní, například od prověřeného italského výrobce Atlas Concorde, vzhledově od originálního dřeva vůbec nerozeznáte! Podívejme se na návrh prostorné koupelny ve skandinávském stylu, kde architektka pracovala pouze s různými dekory dřeva a bílou barvou.

Pro celkové vyznění této koupelny je důležitá správně zvolená kombinace barev podlahy, stěn a stropů. Základem je keramická dlažba ve vzhledu světlého dřeva Etic Rovere Venice ve tvaru prken v matném provedení. Strop je ponechán bílý, aby odrážel do místnosti co nejvíce přirozeného světla. Stěna protilehlá vstupním dveřím je obložena obkladem opět v dekoru dřeva Etic pro Rovere Venice Tatami v o malinko tmavším odstínu než podlaha. 

Ostatní velké plochy stěn jsou obloženy keramikou v bílé barvě. Ale pozor, příliš velká bílá plocha by mohla působit jednotvárně nebo dokonce evokovat nemocniční prostředí, toho je potřeba se vyvarovat. Z tohoto důvodu architektka na jednu ze stěn navrhla 3D obklad Atlas Concorde Wind Sand Matt ve tvaru jemných vlnek a tu ještě proložila prosvětlenou nikou. Také umyvadlo, skříňky, stolečky křesílka i otopný žebřík ISAN jsou navrženy v bílé barvě. Sprchový kout Huppe je bezrámový a působí takřka neviditelně. Koupelně vévodí velká samostatně stojící velkorysá vana Villeroy & Boch Theano v barvě…. Jaké asi?

Také toužíte po útulné koupelně ve skandinávském stylu? Rádi navrhneme podobnou také pro vás! Jsme tady pro vás v našich showroomech v Praze, v Brně a Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner