Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh šedé koupelny se dřevem

Návrh šedé koupelny se dřevem
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
7 m2
Datum návrhu:
2020

Dekor dřeva, vzhled šedé betonové stěrky a světlé betonové stěrky – tyto tři elementy jsou základními kameny této podkrovní koupelny v moderním pojetí. Ale jak je co nejlépe zkombinovat, aby to skvěle vypadalo? Připravili jsme tři varianty. Posuďte sami, která se nejvíce líbí právě vám.

Podkrovní koupelna s velkými střešními okny znamená dostatek světla a čerstvého vzduchu, to jsou pro tuto místnost velmi příznivé vstupní podmínky. A protože se jedná o prostor v podkroví, určitě nikoho nepřekvapí, že jsou zde přiznané dřevěné trámy jako součást střešní konstrukce a je potřeba s nimi v návrhu koupelny počítat.

Šedá se dřevem

V jednotlivých variantách návrhů jsou použity stejné materiály, pouze v jiných kombinacích. Vybrali jsme kolekci dlažeb a obkladů v imitaci betonové stěrky Boost smoke a Boost White, a v imitaci benátského dubu Rovere Venice, to vše od italského výrobce Atlas Concorde. To vše je doplněno designovým umyvadlem na desku, toaletou a bidetem v bílé barvě a sprchovým koutem Walk-In, který působí v koupelně velmi decentně, téměř neviditelně.

Šedá se dřevem

Je velmi zajímavé sledovat, jak odlišně působí tmavě šedá podlaha se světle šedými zdmi a naopak světle šedá podlaha s tmavými zdmi. Také je velký rozdíl mezi úplně stejnými koupelnami, kdy sprchový kout je obložen dřevěným dekorem a kdy je ponechán v barvě šedé.  

Šedá se dřevem

V této koupelně nenajdete jiné barvy než šedou, bílou, barvu dřeva a nerezu. Pokud máte rádi minimalistický design, tato koupelna vás nenechá chladnými! Rádi připravíme 3D návrh podobné koupelny také vám. Z více variant si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner