Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s toaletním stolkem

Návrh dřevěné koupelny s toaletním stolkem. Keraservis.
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
9,5 m2
Datum návrhu:
2021

„Rády bychom s dcerou měly v koupelně svůj vlastní koutek, kde se budeme líčit, velké zrcadlo, dobré osvětlení, dostatek místa jen pro sebe a hodně přihrádek na kosmetiku a šperky,“ prozradila nám své preference hned při prvním setkání majitelka rodinného domu, ve kterém se nachází tato koupelna. „A také máme rády jednoduchost a přírodní materiály – kámen, dřevo a mramor,“ dodala. 

To hlavní bylo řečeno hned na začátku a bytová architektka se mohla pustit do návrhu koupelny. K dispozici ovšem měla pouze poměrně malý a členitý prostor. Jak se poprala s několika málo metry čtverečními a velkorysým zadáním? Dámy se s lehkým srdcem zřekly vany ve prospěch toaletního stolku a začaly se těšit na komfortní Walk-In sprchový kout HÜPPE Select plus. WC jim naštěstí v malé koupelně cenný prostor nezabírá, protože je umístěno v samostatné místnosti. Celá jedna stěna koupelny tedy může patřit vysněnému vestavěnému toaletnímu stolku se stolečkem na sezení, s umyvadlem na desku a dokonce se dvěma zrcadly.

toaletní stolek

Také další přání vyřčená na úvodním setkání byla splněna. Místnost je obložená keramickou dlažbou a obkladem do koupelny v přírodním duchu. Architektka navrhla italskou keramiku Atlas Concorde Marvel Dream v dokonalé imitaci černého mramoru s velmi pěkným světlým žilkováním, použila ji nejen na stěnách koupelny, ale také na odkládací ploše toaletního stolku. Tmavý mramor doplnila keramikou Atlas Concorde Etic Pro Rovere Venice v imitaci benátského dubu.  Za zmínku určitě stojí i tento originální kousek - umyvadlo Sapho z přírodního černého kamene. Ostatně černá barva se v koupelně nachází v hojném množství - na doplňcích, nábytkových úchytkách nebo radiátoru, vše doplňují černé koupelnové baterie značky TRES

Velmi nás těší měnit přání našich klientů v realitu, věříte? Řešení vždycky vymyslíme. Také vám. Ozvěte se.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner