Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny ve více variantách

Návrh koupelny ve více variantách
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
11 m2
Datum návrhu:
2020

Jedna koupelna, stejné vybavení sanitou a zařizovacími předměty, ale různá barevnost, dekory a materiály. Jak odlišně jednotlivé varianty působí! Málokdo si to umí dopředu představit. Bohudíky tu máme 3D návrhy!

Gif

Vidíte, jak rozdílně jednotlivé návrhy koupelny působí? Díky počítačové vizualizaci si můžete udělat velmi dobrou představu, jak se vám budou ve vaší koupelně líbit jednotlivé typy obkladů v kombinaci s různými barvami umyvadlových nebo sprchových baterií a koupelnových doplňků. Jen použití například barevných nebo černých vodovodních baterií celkový vzhled koupelny výrazně změní. Všimněte si také, že stačí i malá změna obkladu niky nebo obkladu sprchového koutu v kontrastní barvě se zbytkem koupelny a celkový dojem je úplně jiný.

Chcete hřejivou koupelnu s prvky dřeva nebo mírně industriální s betonovou stěrkou? Můžete mít koupelnu svěží a barevnou nebo nadčasovou bílou. Koupelna s mramorovým obkladem působí honosně, 3D obklady zase moderně. Pokud si nejste úplně jistí, jaký styl by byl pro vás nejlepší, nechte si u nás vypracovat 3D návrh s více variantami. Pak se můžete jednotlivé možnosti porovnat a správně se rozhodnout, co se k vám domů více hodí.

Chcete vidět svou vlastní koupelnu už teď tak, jak by jednou mohla vypadat? Obzvlášť důležitý je 3D návrh malé koupelny. Rádi pro vás 3D vizualizaci připravíme, kontaktujte nás. 

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner