Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny se sprchovým koutem a vanou

Návrh koupelny se sprchovým koutem a vanou | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
9 m2
Datum návrhu:
2020

Původní koupelna klientů vybavená někdy v průběhu osmdesátých let už definitivně dosloužila. Byla obložená tmavě hnědou keramikou a působila smutně a ponuře. Přáním klientů bylo koupelnu prosvětlit, opticky zvětšit a zmodernizovat

Výběr nových obkladů a dlažeb byl hotov velmi rychle – kombinace dekoru přírodního dřeva a světlé betonové stěrky okamžitě zaujala a byla schválena. Zvolili jsme dřevěnou dlažbu osvědčené značky Atlas Concorde a imitaci betonu značky Margres. Více času zabrala diskuze nad dispozicí koupelny. Zadáním bylo umístit do koupelny dvojumyvadlo, sprchový kout, vanu, úložné prostory a ještě pračku. Koupelna je poměrně prostorná, ale má nepravidelný půdorys. Klienti si dělali starosti - jak to půdorysně uspořádat, aby to vypadalo dobře a bylo to praktické? 

Starosti byly samozřejmě zbytečné, protože my řešení vždy najdeme. Navrhli jsme tedy dvě varianty proměny koupelny, vybavené stejnými zařizovacími předměty, ale jinak v prostoru umístěnými - skříňka se zabudovaným umyvadlem a pračkou, vestavěná vana a sprchový kout Walk-In s pevnou zástěnou. Kterou variantu byste si vybrali vy?

Varianta řešení koupelny 01

Vizualizace 1

Varianta řešení koupelny 02

Vizualizace 2

Keraservis pro klienty připravuje vždy minimálně dvě varianty 3D návrhů. Víme, že je těžké si předem představit, jak koupelna bude vypadat a rozhodnutí, kterou variantu si vybrat, není jednoduché. Pokud řešíte rekonstrukci staré koupelny nebo stavbu nové, jsme tu pro vás. S výběrem rádi poradíme.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


4 varianty
Vana CLASSIC 170 x 70 Ravak, bílá
K objednání

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner