Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s nikou

Návrh koupelny s nikou
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum návrhu:
2020

Klientka, pro kterou jsme tuto 3D vizualizaci připravili, měla k dispozici poměrně malou koupelnu o pouhých 8 metrech čtverečních a velmi toužila po změně. Zadání znělo změnit vše – prostor prosvětlit, předělat dispozici, mít možnost si vystavit oblíbené dekorace a doplňky. Zkrátka mít zbrusu novou koupelnu s novou pozitivní energií, příjemnou, útulnou i praktickou. Posuďte sami, jak se nám povedlo koupelnu navrhnout.

Správná volba obkladů a dlažby je pro každou koupelnu zásadní. Zde jsme zvolili podlahu v dezénu světlého dřeva, benátského dubu, od Atlas Concorde. Keramická dlažba v imitaci dřeva je pouhým okem téměř k nerozeznání od skutečné dřevěné podlahy, působí velmi přirozeně a místnost krásně proteplí. Obklady téže značky imitují proslulý italský mramor Calacatta, mají bílou barvu s velmi jemným žilkováním. Ve stěnách jsme navrhli dvě prosvětlené niky, na zadní straně obložené benátským dubem.

Půdorys koupelny je obdélníkového tvaru s malým výklenkem, kde byl původně sprchový kout. Na přání klientky jsme úplně změnili dispozici a sprchu jsme přesunuli na opačnou stranu místnosti, hned vedle dveří. Vedle umyvadla tak vznikl prostor pro odkládací dřevěné police. Nový sprchový kout je řešen systémem walk-in. Toto řešení je bezbariérové, nemá žádnou vaničku, vždyť už jeho anglický název napovídá, že se do něj jen prostě vkráčí bez nějaké další překážky. Od okolí je oddělen sprchovou zástěnou Huppe. Walk-in je velmi praktický do malých koupelen, protože budí zdání, že v koupelně vlastně nezabírá žádné místo. Do malé koupelny jsme zvolili vanu značky Santech s kulatým rohem, který se lépe obchází a ušetří pár centimetrů podlahové plochy. Minimalistický vzhled koupelny podtrhují puristické koupelnové baterie, všechny jsou, včetně komfortní hlavové sprchy, značky TRES.

Jak se vám návrh koupelny líbí? Pokud vás naše řešení zaujalo a zajímalo by vás, jak by se vyjímalo u vás doma, přijďte si nechat připravit 3D vizualizaci přímo pro vaši koupelnu. Další možností je možnost využití naší nové služby KOUPELNA NA DÁLKU z pohodlí domova. Čas plánovat je právě teď. Těšíme se na vás.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner