Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh podkrovní koupelny

Návrh podkrovní koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Vybavit podkrovní koupelnu je vždy u něco složitější než zařídit koupelnu klasickou. Je potřeba vždy dobře zvážit sklon zkosené stěny, výšku oken, více přemýšlet nad tím, jak rozmístit sanitu. Podívejme se, jak se povedl s návrh pro klientku, která se nechala inspirovat ve vzorové koupelnové kóji v showroomu v Brně na Kaštanové.

Dlažby a obklady
Všechny obklady jsou od renomované italské značky Atlas Concorde. Na zdech použité obklady v pudrově růžové barvě MEK Rose působí v kombinaci se světlým mramorovým obkladem Marvel Pro Statutario velmi romanticky. Mek 3D Ultra Blade Rose ve stejném odstínu pudrově růžové dodává místnosti hloubku, opticky ji zvětšuje. Koupelna je „uzemněna“ jemnou bílo - šedou barvou dlažby Mek Medium a vana je obložena mozaikou Marvel Pro Statuario.

Sanita
Značka Villeroy & Boch je sama o sobě zárukou luxusu, tradice a kvality. Designérka vsadila na řadu FINION, navrženou designerem Patrickem Freym, která byla oceněna několika cenami za design.  Tenkostěnné umyvadlo je ze speciálního materiálu TitanCeram®. Umyvadlo leží na skříňce, která také náleží do kolekce Finion, v elegantní barevné kombinaci odstínů bílé a antracitové. Toaleta Subway 2.0 je řešena systémem bez okraje. Díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch je možné ovládat osvětlení zrcadla, skříněk a vany pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vytvořit příjemnou atmosféru přesně tak, jak potřebujete.

Sprchování
Vzdušnost koupelny podporuje sprchový kout WALK-IN, tedy pevná zástěna a sprchový žlab v podlaze s roštěm pro vložení dlažby. Vodovodní baterie jsou všechny značky HANSGROHE: termostat na vaně, sprchová sada HANSGROHE Select Showerpipe a také umyvadlové baterie HANSGROHE PuraVida v kombinaci bílá/chrom.

Přijďte se také inspirovat do showroomů Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě, prohlédněte si vzorové koupelny a vyberte si koupelnové vybavení, které bude ladit s vaším osobním vkusem a stylem. Těšíme se na vás!

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner