Novinka

Vodovodní baterie budoucnosti, vnitřní a venkovní sprchy pro náročné. Seznamte se s novinkami FIMA 2024 pro moderní koupelnu snů

Novinky Fima Salone del Mobile | Keraservis

Jak už je dobrým zvykem, dali ve FIMA opět a znovu nahlédnout do budoucnosti moderních koupelen. Známý výrobce vodovodních baterií a koupelnových doplňků si k tomu tentokrát zvolil příležitost nadmíru vhodnou – Salone del Mobile, výroční týden nábytku a designu, pořádaný v italském Milánu od 16. do 21. dubna 2024. A že bylo na co se dívat! Inspirujte se novinkami FIMA pro moderní koupelny snů.

Geometrie luxusu a ovládání budoucnosti: Vodovodní baterie FIMA PARK LANE a SLIDE

Kde se klasika mísí s modernou, vzniká PARK LANE. Koupelnová baterie je famózním výsledkem spojení architektonických linií s inovativními texturami a povrchy – na pohled tak trochu retro, na dotek a funkcí jako z 22. století. Kombinací kruhů a válců různých průměrů, délek, šířek a výšek dosáhla FIMA naprosto jedinečného efektu. Ten dovedla k dokonalosti ve výtoku baterie v jednoduchém, a zároveň komplexním tvaru – s typickou zaoblenou linií, fazetovanými boky a umělecky zpracovaným vnitřním profilem.

Novinky Fima 2024 - Park Lane | Fima

Doslova šperky do koupelny jsou také baterie FIMA Carlo Frattini. Přesvědčte se sami.

Kde je PARK LANE designově sofistikovaná, je SLIDE ztělesněním minimalismu. Jednoduché, rovné linie, které nic neruší… tedy skoro nic! Začněte si mýt ruce a zjistíte, že takové ovládání koupelnové baterie jste ještě neviděli. Žádné kohoutky, žádné páky, dokonce ani mávnutí rukou před bezdotykovým senzorem. Vodu pustíte lehkým tlakem na horní, posuvnou část baterie – nekonvenční, rafinovaný, ale naprosto intuitivní mechanismus, na který si zvyknete jedna radost a už nikdy se neohlédnete zpět.

Novinky Fima 2024 - Slide | Fima

Originální ovládání mají i vodovodní baterie FIMA So. Zjistěte, jak fungují a jak si správně vybrat.

Inovativní minimalismus ve sprchových hlavicích a venkovních sprchách

Překvapivě snadná instalace, a přitom 150% efekt jsou společným jmenovatelem obou sprchových novinek FIMA. Podívejme se nejprve na tu vnitřní, WATERDOT. Nový sprchový systém italské firmy je přesným vyjádřením svého názvu, tedy „vodní tečky“, nebo chcete-li „tečky s vodou“. Sada průměrem malých sprchových hlavic se umisťuje do linie a díky čtyřem samostatným tryskám poskytuje možnost volby různých průtoků vody – od klasického deště po lehounký sprej – a jejich kombinaci.

Novinky Fima 2024 - Waterdot | Fima

WATERDOT je k dispozici ve dvou verzích: zatímco Trimless je v rovině se stropem a nabízí absolutně čistý design, Frame ze stropu „vyčnívá“ a svým elegantním stylem a několika sofistikovanými texturami výsledný efekt ještě podtrhuje. Instalace obou typů je snadná a je možná i do sádrokartonu. 

Kdo hledá novou sprchu k bazénu, na terasu nebo zahradu, neměl by přehlédnout INGIRO. Vzhledově nenápadnou novinku nabízí FIMA jako samostatně stojící sprchový sloup, ruční sprchu na krátkém stojanu a sprchu montovanou na stěnu. V prvních dvou případech je řešení doplněné o betonový stojan, který umístíte kamkoliv, a nevyžaduje žádnou instalaci – sprchu jednoduše připojíte k venkovnímu vodovodnímu kohoutku. Venkovní sprcha INGIRO se ovládá snadno a efektivně pomocí nožního tlačítka a kdo chce, může si k ní pořídit třeba ještě držák na ručník ve stejném stylu.

Novinky Fima 2024 - Ingiro | Fima

Venkovní sprchy = luxusní osvěžení (nejen) v parném létě. FIMA jich má v sortimentu hned několik. Inspirujte se.

Co se týče koupelnových baterií, je FIMA sázkou na jistotu. S žádnou z jejích sérií vedle určitě nešlápnete, vybrat si ale nemusí být vždy snadné. Nechcete-li objednávat online, přijďte si prohlédnout vystavené vzorky a poradit se s našimi specialisty do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě.

Mám zájem o více informací o novinkách Fima 2024. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner