Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Venkovní sprchy Fima: Luxusní osvěžení na zahradě i terase

Venkovní sprca Fima | Keraservis

Esteticky krásné, 100% funkční, v létě naprosto neocenitelné. Ať už se potřebujete opláchnout před vstupem do bazénu, nebo se rychle osvěžit v parném dni, venkovní sprcha vám udělá skvělou službu. Ta od značky Fima pak navíc dodá vaší terase či zahradě designový prvek, ze kterého nebudete moci spustit oči. 

Přímočará Ingiro: ruční sprcha, kterou snadno přesunete, kam je potřeba

Idea maximální flexibility, praktičnosti a estetického minimalismu stojí za venkovní sprchou Ingiro. Štíhlý stojan v ocelové, světle šedé, světle modré nebo zelené povrchové úpravě výborně ladí s ikonickou betonovou základnou, díky které sprchu umístíte kamkoliv a během dne ji snadno přesunete, například za sluncem. To platí pro varianty s metr vysokým stojanem s výsuvnou ruční sprchou i klasický sprchový sloup, na němž sprchu nakloníte podle požadavků nebo ji opět vytáhnete a nasměrujete na jakoukoliv část těla.

Venkovní sprchy Fima | Keraservis

Důmyslné tlačítko pro spuštění a zastavení vodního proudu je ve stejném vzhledu jako stojan sprchy a jednoduše se ovládá pouhým tlakem nohy. Už jen třešničkou na dortu je pak držák na ručník, upevnitelný k samotnému tělu sprchy.

Fima myslela ale i na exteriéry, kde bude mít venkovní sprcha své stálé místo bez požadavku na mobilitu: Ingiro ve verzi k upevnění na stěnu disponuje opět ruční sprchou a tentokrát klasickým ovládáním přímo na zeď.

Venkovní sprchy Fima | Keraservis

Luxus sprchování na zahradě si můžete užít i s venkovními sprchami JEE-O soho.

Elegantní Marmorea: venkovní sprcha pro náročné

Sprchový sloup, navržený Davidem Vercellim, je vydařeným vyjádřením myšlenky „v jednoduchosti je krása“. Důraz na každý detail, výrazná dekorativní hodnota, ale i funkčnost a ekologická udržitelnost jsou rysy venkovní sprchy Fima na mohutném mramorovém podstavci.

Venkovní sprchy Fima | Keraservis

Ten je k dispozici ve dvou povrchových úpravách – bílé Carrara a černé Marquina. Zatímco v kombinaci s matně černým tělem sprchy je černý mramor ztělesněním extrémní elegance, s tím ocelovým přináší nepřehlédnutelný kontrast. Bílý mramor s ocelí je symbolem dokonalé harmonie, pro prudce sofistikovaný efekt jej ale zkombinujte s tělem světle šedým.

Ovládání síly proudu a teploty vody je u modelu Marmorea zabudováno přímo do designového sloupuobojí se přitom ovládá najednou, plynulým pohybem ruky.

Venkovní sprchy Fima | Keraservis

Umyvadlové baterie (nejen) do exteriéru

Doménou italské značky s 60letou tradicí na poli luxusního koupelnového vybavení nejsou ale jen sprchy. Sázkou na jistotu, co se týče kvality a designu, jsou také vodovodní baterie Fima, určené pro použití v interiéru i exteriéru. 

Vybíráte baterii do koupelny? Inspirujte se sériemi Fima Carlo Frattini a Fima Eclipse.

Umyvadlové a sprchové baterie Snap v sobě spojují klasické tvary a moderní linie ve finiších od černého chromu po jantarový bronz. Teprve štíhlé vodovodní baterie s jedinečnými, ergonomicky tvarovanými „butony“ v tradičních površích, efektu dřeva, betonu, či dokonce ve skle, vám ale skutečně zrychlí tep.

Venkovní sprchy Fima | Keraservis

Jak správně vybrat baterii Fima So? Poradíme.

S produkty Fima vedle nešlápnete, ať už hledáte venkovní sprchu k bazénu, nebo se rozhodujete pro vodovodní baterii. Váháte nad investicí? Přijďte načerpat inspiraci, poradit se specialisty koupelnového studia Keraservis nebo si jednotlivé modely prohlédnout přímo do showroomů v Praze, Brně či Ostravě.

Chci poradit s výběrem venkovní baterie.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner