Magazín

Jak si správně vybrat vodovodní baterii Fima So

Jak si správně vybrat vodovodní baterii Fima So

Koupelnové baterie Fima So jsou jiné. Rafinované. Překvapivě variabilní. Mohou mít mnoho podob. Mnoho tvarů. Mnoho barev. S jejich výběrem si pohrajte. Dejte si tu práci, vaše koupelna za to stojí. Poradíme vám, jak.

Luxusní vodovodní baterie Fima So můžeme bez přehánění přirovnat k designovým šperkům vaší koupelny. Dalo by se říci, že se jedná o ryze osobní šperk. Baterii Fima So od Fima Carlo Frattini si totiž můžete zkompletovat podle vlastního vkusu – bude jedinečná – jen a jen vaše.

Výběr tvaru baterie Fima So

Pro kolekci Fima So je typické, že nabízí mnoho možností výběru tvarů baterie. Od klasických s ovládáním přímo na těle umyvadlové baterie, přes ovládání jedním butonem nebo dokonce dvěma butony, či nástěnnými samostatnými butony, těch možností je více. Doporučujeme podívat se do galerie produktů Fima So, kde se snadno podle fotografií zorientujete a vyberete si tu pravou dle vašeho vkusu.

Fima So

Výběr finišů baterie

Pokud jste si vybrali tvar koupelnové baterie, můžete pokročit s výběrem povrchů neboli finišů. Povrch baterie je možné navolit v kombinaci různých materiálů a v tom spočívá její neopakovatelné kouzlo. Celkem 11 druhů povrchových úprav je možné jedinečně kombinovat a výběr tak přizpůsobit individualitě designu koupelny. Vřele doporučujeme tento postup:

1/ Výběr finiše těla baterie

Pro tělo baterie je k dispozici 9 typů kovových povrchů a 2 barevné (bílá a černá). Další 3 materiály (beton a dřevo) jsou k dispozici pouze pro finiše butonů. Vyberte si podle svého vkusu a celkového stylu koupelny.

Fima So

2/ Výběr finišů butonů

Některé baterie mají pouze 1 buton, kterým se ovládá jak teplota (směr ovládání do stran), tak také průtok vody (ovládání k sobě či od sebe). Máte možnost vybrat si celkem z 11 finišů tak, aby vám buton hezky ladil s tělem baterie.

Fima So

Vyšší level mají baterie se dvěma butony – vyvýšený buton slouží k ovládání teploty a ten nižší k ovládání průtoku. U každého butonu máte možnost volby vlastního finiše. V konečném výsledku tedy můžete mít v jedné baterii tři různé finiše.

Možná se vám zdá, že vyladit baterii Fima So tak, abyste byli stoprocentně spokojeni, je příliš náročné. V tom případě vás rádi přivítáme v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě a s výběrem vám pomůžeme.

Tip pro vás: V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner