Magazín

Barvy do koupelny pro rok 2020

Barvy do koupelny pro rok 2020

Jaké barvy jsou ty nejlepší pro vaši koupelnu? Přemýšleli jste někdy, kdo o tom rozhoduje? Váš architekt? Designeři, kteří dlažbu navrhují? Módní návrháři? Ne. Jste to právě vy, kdo rozhodne – jen vy a nikdo jiný. Ale můžete se nechat inspirovat módními trendy. A ty letošní rozhodně stojí za to, abyste se na ně podívali. Pro rok 2020 je korunovanou královnou barva modrá.

Každý rok v prosinci nominuje uznávaná autorita v oblasti barev společnost PANTONE jednu barvu, která se stane barvou následujícího roku. Barva není vybraná náhodou, odráží to, co se odehrává v oblasti módy a životního stylu, hudbě či designu. Pro rok 2020 byla vybrána barva s názvem Classis Blue – klasická modrá. To už možná tušili i designeři, kteří připravovali novinky na veletrh keramických obkladů a dlažeb CERSAIE v italské Bologni, protože přestavili spoustu krásných „modrých kolekcí“ už v září 2019. A modrou doplnili především metalickými barvami, především barvou mědi a cortenu které se tak krásně dají doplnit neutrálními odstíny od bílé, světle až tmavě šedé nebo jemně pískové.

Modrá barva pro letošní rok ale není jen Classic Blue. V kurzu je vlastně jakákoliv modrá, inspirovaná proměnlivostí barev moře a oceánu za soumraku, zahrnuje spoustu barevných odstínů a dobře se vyjímá ve společnosti teplých barev zapadajícího slunce a jeho zlatavých problesků. Modrá barva symbolizuje čistotu a stabilitu, přináší klid a uvolnění. Rok 2020 je přesně tím rokem, kdy bychom si měli pořídit modrou koupelnu všichni, nemyslíte? Rádi vám ji pro vás navrhneme, domluvte si schůzku v našich showroomech. Další možností je objednat si návrh koupelny na dálku

Tip pro vás: Připravili jsme pro vás seznam kolekcí od Atlas Concorde, ve kterých najdete novinky obkladů a dlažeb v modré barvě: Jsou to Raw, Prism, Venti Boost a Boost Pro. Věříme, že z tak pestré nabídky si vyberete.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner