Magazín

Inspirace pro ochranu koupelny před viry a bakteriemi

Inspirace pro dokonalou čistotu v koupelně. Keraservis

Koupelna je pro nás dokonalým místem klidu a bezpečným útočištěm, kde můžeme znovu načerpat ztracené síly. Ale je skutečně tak bezpečná a čistá, bez virů a bakterií? Rádi bychom vám představili produkty, které se o dokonalou hygienu postarají za vás. 

Toalety Villeroy & Boch s vychytávkami

Hygiena

Německý výrobce Villeroy & Boch je ve svém oboru lídrem, své produkty stále vylepšuje a inovuje – a to se týká samozřejmě také hygieny. Jejich klozety jsou vybaveny systémem QuickRealase, který umožňuje jednoduše odpojit celé WC prkénko od toaletní mísy a důkladně jej očistit. V poslední době je velmi populární bezokrajové řešení WC, neboli systém Direct Flush. Žádné okraje, kde by se mohly usazovat bakterie, zde jednoduše nejsou! A můžete si vybrat až z 20 takových modelů toalet.

Hygienické povrchy Ceramic Plus a AntiBac

Hygiena

Optimální hygienu zaručí sanita se speciálním povrchem CeramicPlus, opět od Villeroy @ Boch. Tento povrch je upraven tak, že odpuzuje vodu, mastnotu i další nečistoty – je tedy hydrofobní a olejofobní. Ušetří vám spoustu času, který byste jinak museli věnovat úklidu, ale také snižuje spotřebu vody a čisticích prostředků. Navíc je možné si k toaletám i umyvadlům přiobjednat navíc antibakteriální úpravu povrchu AntiBac – do svrchní části glazury jsou implementovány ionty stříbra, které účinně zlikvidují 99 procent bakterií. Technologie AntiBac je vhodná do více zatížených koupelen.

Osvěžující inovace v hygieně toalet ViFresh

Hygiena

Technologie ViFresh od V & B zajistí, aby vaše toaleta byla po každém spláchnutí nejen voňavá, ale také stoprocentně čistá. V zadní části toalety je umožněn přístup do nádržky, kterou lze naplnit čisticím tabletou nebo gelem. Je to velmi praktické a decentní řešení bez nutnosti umístění čisticích prostředků přímo do mísy toalety.

Antibakteriální tlačítka TECE

Hygiena

Speciální hygienická antibakteriální tlačítka TECE zabraňují množení bakterií na povrchu opět díky iontům stříbra obsaženého v materiálu, ze kterého je tlačítko vyrobeno. Společnost TECE nabízí hned tři druhy plastových tlačítek v antibakteriální úpravě: minimalistické TECEnow, hravé TECEloop a klasické TECEambia. Pro zlepšení běžné hygieny v koupelně jsou antibakteriální tlačítka dokonalým řešením!

Budujete novou koupelnu nebo chystáte rekonstrukci?  Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s optimálním řešením právě pro vaši koupelnu. 

Mám zájem o zvýšení hygieny v koupelně. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner