Realizace

Retro koupelna ve viktoriánském stylu

Retro koupelna Keraservis.
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2021

Milujete kouzlo starých časů, prvotřídní kvalitu, výrazné zdobné detaily a lesk mramoru? Pak jistě najdete inspiraci v této retro koupelně ve viktoriánském stylu.

Pojem retro je docela široký, vlastně si pod ním můžete si představit cokoliv, co bylo módní někdy v minulosti. Naši klienti si oblíbili viktoriánský styl, který do rodiny retro bezesporu patří. A protože ve svém domě disponovali prostory pro koupelny patřičných rozměrů, povedly se jim ve spolupráci bytovou architektkou vybudovat dvě luxusní a také velmi komfortní viktoriánské koupelny

Obklady a dlažby Atlas Concorde Marvel

Honosný vzhled viktoriánské koupelny určují především mramorové obklady a dlažby. Nejedná se o přírodní mramor, ale o keramické dlaždice, které skutečný mramor věrně imitují. Jedná se o dlažby Atlas Concorde Marvel Pro Statuario krémově bílé barvy a Marvel Pro Noir S. Laurent 91 černé barvy. Tyto dva krásně vykreslené mramorové vzory s výrazným žilkováním spolu pěkně kontrastují a současně se vzájemně doplňují. Zvlášť atraktivně působí mramorová mozaika umístěná za umyvadlem.

Retro koupelna

Volně stojící retro vana a moderní sprchová zástěna

Nezbytnou dominantou retro koupelny je samozřejmě volně stojící vana na nožičkách Sapho, opět vyladěná do černobílé barvy. Retro koupelna je ovšem vybavená také komfortním sprchovým koutem. Na míru vyrobený sprchový kout Pure Solva Huppe je složený z křídlových dveří a boční pevné bezrámové sprchové zástěny. Viktoriánský vzhled koupelny ale není touto moderní vsuvkou nijak narušen, protože skleněný sprchový kout typu Walk-In je úplně průhledný.

Retro koupelna

Skříňka pod umyvadlo s krystaly Swarovski

Umyvadlo se skříňkou, WC i bidet nesou značku Sapho Retro. Za zmínku určitě stojí velmi zdobná skříňka pod umyvadlo na nožičkách stejné značky, která je výjimečná tím, že je bohatě osázena krystaly Swarovski. K viktoriánskému umyvadlu by se moderní umyvadlové baterie jistě nehodily, architektka vybrala baterie se staromódními kohoutky značky London v barvě lesklého chromu. A když retro koupelna, tak se vším všudy, nezapomnělo se ani na retro radiátory Terma.

Pokud vás zdobná koupelna ve viktoriánském stylu oslovila, neváhejte a kontaktujte nás. Naši odborní poradci jsou vám k dispozici na našich showroomech v Praze, Brně i v Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner