Realizace

Rekonstrukce koupelny - souznění šedé, černé a dřeva

Rekonstrukce koupelny vzhled betonové stěrky a dřeva. Keraservis.
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum realizace:
2022

Dekory dřeva, obklady v barvě šedé betonové stěrky, ale především velký smysl pro malé důležité detaily – to jsou základní kameny této vymazlené koupelny. Na první pohled je vidět, že projekt rekonstrukce této koupelny byl pro majitele srdeční záležitostí.

Pokud byste chtěli nově zrekonstruovanou koupelnu navštívit, museli byste se vypravit do moravských Čejkovic. Manželé, kterým už odrostly děti a vyletěly z rodinného hnízda, se s nadšením sobě vlastním pustili do rekonstrukce starší koupelny. A vzali to skutku od podlahy, z původní koupelny nezbylo skoro nic, její půdorys rozšířili a chytrým zásahem získali kus místa navíc. Ze staré koupelny se dochovala fotografie, můžete ji porovnat se současným stavem. Najdete pár rozdílů?

Proměna koupelny

Kvalitní obklady do koupelny jsou základ

Celá koupelna vznikla na přání majitelů ve znamení jednoduchosti. Jen dva odstíny šedé barvy v kombinaci se dřevem, bílou sanitou a černými vodovodními bateriemi a doplňky tvoří elegantní a vyvážený prostor plný harmonie. Všechny obklady a dlažba do této koupelny jsou tradiční značky Atlas Concorde, na kterou je možné se stoprocentně spolehnout, a to jak co se týká realistického designu tak také životnosti a kvality provedení. Obklady šedých barev jsou z kolekce Atlas Concorde Flux Bone a Flux Coke a obklad sprchového koutu ve vzhledu dřeva je z kolekce Atlas Concorde Etic Pro. Veškerá dlažba a obklady jsou v matném provedení a co je důležité - jsou rektifikované, proto koupelna působí tak uceleně.

Proměna koupelny

Inspirace pro bezbariérovou koupelnu

Sprchový kout typu Walk-In je záměrně bezbariérový. Tvoří jej bezrámová pevná sprchová zástěna z čirého skla, nejsou tam žádné sprchové dveře, které by překážely, ani žádný schůdek. Bezbariérová koupelna je pro majitele jistotou a investicí do budoucna. Nešetřili ani na kvalitní bílé sanitě, vestavěná vana Villeroy Boch Oberon z inovativního materiálu Quaryl vydrží beze změn dlouhé roky, stejně tak dvojumyvadlo stejné značky. 

Proměna koupelny

Černá barva v koupelně

Jak už jsme se zmínili v úvodu, velkou roli v této koupelně hraje černá barva. Všechny vodovodní baterie i sprchové hlavice značky TRES jsou černé, stejně tak otopný koupelnový žebřík, držák na ručníky, také ukončovací lišty v rozích a na olemování krajů niky. Niky jsou v této koupelně hned dvě, mají vnitřní osvětlení a působí velmi dekorativně. 

Našli jste inspiraci pro rekonstrukci vaší koupelny? Ozvěte se nám a domluvte si schůzku s našimi odbornými poradci. Od vaší vysněné koupelny vás dělí už jenom malý krok.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner