Novinka

Systém 210: modulární řešení pro designové sprchové kouty od Duscholux. Hodí se i do vaší koupelny?

Systém 210 Duscholux | Keraservis

Už jste slyšeli o Duscholux a Systému 210? Švýcarská firma, specializující se už přes 50 let na vysoce kvalitní koupelnová řešení, přišla s revolučním systémem sprchových koutů, který vám podrobně představíme. Jak Systém 210 vypadá a funguje, jak se instaluje a hlavně: hodí se i do vaší koupelny? Máme odpovědi.

Představujeme Systém 210 od Duscholux

Systém 210 je modulární systém, který se flexibilně přizpůsobí každé místnosti a individuálním potřebám jejích uživatelů. Přesto, že jeho praktické využití sahá daleko za hranice koupelny, my se zaměříme primárně právě na ni, kde se také nejčastěji uplatňuje, a to ve formě sprchového koutu

Místnost v místnosti, jak svůj systém popisuje sám výrobce, tvoří pevné rámy se skleněnými panely o tloušťce 8 (pevné panely), respektive 6 mm (dveřní díly) a výšce až 2500 mm. Kombinace jsou k dispozici hned čtyři: od nejkompaktnějších modelů B1 (2 m2) a B2 (2,5 m2), které se vejdou i do malé koupelny, přes střední C2 (3,8 m2) až po největší D2 (6,7 m2). 

Systém 210 Duscholux | Keraservis

Na výběr je z profilů v barvách lesklého chromu, matné černé a matné stříbrné, nabízí se ale také úpravy v dekoru pravého dřeva nebo PanElle v mnoha odstínech, trendy designech, či dokonce s vaší vlastní fotografií. Skla jsou pak čirá, zatmavená nebo barevná, v rámci jednoho řešení je přitom možné je s úspěchem kombinovat: pro soukromí, kde je potřeba, a vzdušnou transparentnost, kde se to hodí. 

Variant je zkrátka celá řada, díky tomu systém jednoduše zakomponujete do prostoru i dodatečně a snadno ho sladíte s již existujícím vybavením (obklady a dlažbou, koupelnovým nábytkem atd.).

Systém 210 Duscholux | Keraservis

Nejen krásný, ale hlavně funkční a praktický sprchový kout 

Při designu Systému 210 mysleli v Duscholux skutečně na vše. U všech 4 modelů se dveře otevírají ven i dovnitř, takže se sprchový kout snadněji vejde i do skutečně malých koupelen, kde se bojuje o každý centimetr čtvereční.

Jak zařídit malou koupelnu, aby krásně vypadala a dobře vám sloužila? Poradíme.

Viditelné kování nečekejte: jednotlivé skleněné panely jsou spojené buď profily, nebo jen silikonem – díky tomu sprchy nejen nádherně vypadají, ale také se lépe čistí. Ke snadnější údržbě přispívá i speciální povrchová úprava skla DUSCHOLUX CareTec® Pro, kterou velmi doporučujeme: na skle se díky ní neusazují nečistoty, bakterie ani nevzhledný vodní kámen.

Systém 210 je ve své podstatě stále modernějším sprchovým koutem bez vaničky a zajišťuje 100% bezbariérový vstup. Vhodný je tak i pro osoby s omezenou pohyblivostí, na invalidním vozíčku nebo seniory. 

5 kroků na cestě za sprchovým koutem bez vaničky. Nevynechejte ani jeden.

Instalace bez stavebních úprav a v řádu hodin

Žádné skryté profily, žádné připojení ke stropu, žádné předchozí vkládání kotevních bodů. Systém 210 se skládá z pouhých třech samostatných komponent a do koupelny ho zabudujete bez jakýchkoliv stavebních úprav.

Systém 210 Duscholux | Keraservis

Instalace je naprosto nezávislá na stropě a jeho výšce: systém se připojuje jen ke stěně, a to pomocí šroubů. Naplánovat a realizovat ho je tak možné v průběhu několika málo hodin, a to i po dokončení stavebních prací. Bát se řešení od Duscholux přitom není nutné ani v místnostech s ne úplně rovnými stěnami: rozsah nastavení je u nich totiž až 15 mm. 

Systém 210 Duscholux | Keraservis

U podlahy se Systém 210 utěsňuje silikonem a přizpůsobí se každé krytině. V koupelnách pak ideálně funguje v kombinaci s keramickou dlažbou: zejména s velkými formáty jsou skleněné panely naprosto luxusní, vy navíc můžete vybírat z doslova nekonečného sortimentu rozměrů, barev i dekorů.

Prohlédněte si naše návrhy koupelen s velkoformátovou dlažbou a obklady: parádu udělaly v Dravé koupelně i té Luxusní s keramikou Cavalli.

---

Flexibilita a přizpůsobitelnost potřebám a přáním každého zákazníka staví modulární systém od Duscholux na úroveň řešení sprchových koutů na míru. Přijďte si ho prohlédnout na vlastní oči do showroomů Keraservis v Brně, Praze a Ostravě. Nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi specialisty, kteří vám rádi poradí s výběrem i instalací.

Mám zájem o více informací o sprchovém systému 210 Duscholux.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner