3D Návrhy

Návrh dvojice koupelen: v nepřehlédnutelných barvách a luxusním provedení s obklady Cavalli

Návrh koupelny Cavalli
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
19 m2
Datum návrhu:
2022

Dvě koupelny, dva různé styly? A proč ne? Máte-li doma více než jednu koupelnu, vězte, že stejné či alespoň velmi podobné být určitě nemusí. Právě naopak: přizpůsobit jejich vybavení a design účelu – a lidem –, kterým budou sloužit, je rozhodně dobrý nápad. Máme pro vás důkaz místo slibů: prohlédněte si návrh dvojice koupelen v rodinném domě, který jsme připravili pro naše klienty. 

Návrh koupelny č. 1: Praktická ve výrazné kombinaci barev

Růžová a zelená měly hrát prim v první z koupelen o ploše 7 m2 a tuto barevnou kombinaci jsme klientům vymlouvat skutečně nemuseli: nejen že vypadá skvěle, ale hlavně odpovídá vkusu slečny, která bude koupelnu využívat.

Návrh koupelny Cavalli | Keraservis

Odvážné odstíny uzemňuje kvalitní dlažba Atlas Concorde série Prism v měkkých pastelových tónech, která tvoří podlahu také v bezvaničkovém sprchovém koutu značky Hüppe. 

Jaký sprchový kout je ten pravý pro vás? Poradíme.

Designové umyvadlo Laufen leží na desce atypické skříňky Eden s dostatkem úložného prostoru a závěsné WC Villeroy & Boch je diskrétně schované za předělovou stěnou. 

Na luxusním vzhledu pak praktické koupelně dodávají detaily v černé: rám sprchového koutu i zrcadla, umyvadlová baterie Hansgrohe, sprchová hlavice nebo esteticky zajímavý topný žebřík.

Návrh koupelny Cavalli | Keraservis

Návrh koupelny č. 2: Luxusní s velkoformátovými obklady a dlažbou Cavalli

Na 12 m2 druhé z koupelen, určené tentokrát pro rodiče, se vešla pořádná dávka luxusu. Stěny a podlahu na přání klientů pokryly překrásné velkoformátové obklady a dlažba Cavalli v kolekci Bright Pearl, inspirované lasturami perlorodek. Tato keramika potěší i ty nejnáročnější zákazníky, je nadčasová, ale i praktická a v našem návrhu se přelévá až do walk-in sprchového koutu Hüppe.

Návrh koupelny Cavalli | Keraservis

Zasloužený relax po náročném dni nabízí designová bílá vana české značky Santech, kterou doplňuje estetické umyvadlo na desku Villeroy & Boch a závěsné WC od stejného výrobce. Detaily – rám zrcadla, sprchová hlavice i umyvadlová baterie Hansgrohe, topný žebřík, a dokonce i moderní osvětlení - jsou v decentní stříbrné. 

Není vana jako vana. Zjistěte, jak vybrat tu správnou pro vaši koupelnu. 

Stejně jako v první z koupelen se i tady uplatnil atypický nábytek Eden, tentokrát v lesklém bílém odstínu se zásuvkami s nepřehlédnutelnými úchytkami Swarovski.

Návrh koupelny Cavalli | Keraservis

Díky názornému 3D návrhu si naši klienti mohli udělat jasnou představu o tom, jakou podobu na sebe dvojice jejich nových koupelen vezme v reálu. Ať už budujete novou koupelnu, nebo chcete dát jiskru té stávající (v domě nebo paneláku), rádi vám pomůžeme. Domluvte si schůzku s našimi specialisty nebo si přijďte pro inspiraci přímo do našich koupelnových studií v Brně, Praze nebo Ostravě

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner