Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Velkoformátové obklady jako obrazy

Velkoformátové  obklady jako obrazy. Keraservis

Umíte si představit, že máte ve vaší koupelně obrazy? Souhlasíme, že umístění klasických obrazů ve vlhké místnosti není to pravé ořechové, vlhkost a cákání vody by je brzy zničily. A co takhle obrazy ve formě keramických obkladů? Obklady - obrazy si můžete umístit bez obav hned vedle vany a při domácí lázni se kochat uměleckým dílem.

Velkoformátové obklady mohou ve vaší koupelně hrát roli uměleckého díla. Jejich rozměry a také design je doslova dech beroucí. Nejoblíbenější vzory podle posledních trendů jsou poplatné přírodě, najdeme mezi nimi rozkvetlou louku, zelené listy nejrůznějších rostlin, bujnou květenu v džungli nebo březový háj. Uklidňující přírodní motivy přijdou v dnešní hektické přetechnizované době v interiéru určitě vhod.

Velkoformátové obklady se vyrábějí v různých rozměrech. Ty největší z nich dosahují délky až neuvěřitelných 360 centimetrů, mohou tedy pokrýt celou stěnu koupelny. Například velkoformátové obklady Leaves od Atlas Concorde z kolekce Boost Pro mají rozměr 120 x 275 centimetrů a vyrábějí se ve dvou vzorech, které na sebe navazují. Z těchto formátů můžete také vyskládat celou stěnu nebo je použít jednotlivě a pak budou v interiéru působit jako obrazy.

S neotřelým designem keramických obkladů – obrazů přichází také italský výrobce 41zero42. Obklady z kolekce Paper 41 Pro jsou o něco menších rozměrů, 50 x 100 centimetrů, například série Jane se vyrábí v 5 navazujících vzorech a tady už je možné popustit uzdě fantazii a vyskládat několik variant různých obrazů.

Keramický obraz nebo kus přírody přes celou stěnu můžete umístit mít nejen v koupelně, ale také v kterékoliv místnosti nebo i v interiérech s komerčním využitím. Ten správný vzor si přijďte vybrat do našich showroomů. Abyste si velkoformátový keramický obraz dokázali u vás doma představit, připravíme vám také 3D vizualizaci.

Přijďe si pro inspiraci pro vaši koupelnu do showroomu Keraservis v Praze.

Mám zájem o velkoformátové obklady - obrazy. Prosím o více informací.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner