Magazín

Velkoformátové obklady jako obrazy

Umíte si představit, že máte ve vaší koupelně obrazy? Souhlasíme, že umístění klasických obrazů ve vlhké místnosti není to pravé ořechové, vlhkost a cákání vody by je brzy zničily. A co takhle obrazy ve formě keramických obkladů? Obklady - obrazy si můžete umístit bez obav hned vedle vany a při domácí lázni se kochat uměleckým dílem.

Velkoformátové obklady mohou ve vaší koupelně hrát roli uměleckého díla. Jejich rozměry a také design je doslova dech beroucí. Nejoblíbenější vzory podle posledních trendů jsou poplatné přírodě, najdeme mezi nimi rozkvetlou louku, zelené listy nejrůznějších rostlin, bujnou květenu v džungli nebo březový háj. Uklidňující přírodní motivy přijdou v dnešní hektické přetechnizované době v interiéru určitě vhod.

Velkoformátové obklady se vyrábějí v různých rozměrech. Ty největší z nich dosahují délky až neuvěřitelných 360 centimetrů, mohou tedy pokrýt celou stěnu koupelny. Například velkoformátové obklady Leaves od Atlas Concorde z kolekce Boost Pro mají rozměr 120x275 centimetrů a vyrábějí se ve dvou vzorech, které na sebe navazují. Z těchto formátů můžete také vyskládat celou stěnu nebo je použít jednotlivě a pak budou v interiéru působit jako obrazy.

S neotřelým designem keramických obkladů – obrazů přichází také italský výrobce 41zero42. Obklady z kolekce Paper 41 Pro jsou o něco menších rozměrů, 50 x 100 centimetrů, například série Jane se vyrábí v 5 navazujících vzorech a tady už je možné popustit uzdě fantazii a vyskládat několik variant různých obrazů.

Keramický obraz nebo kus přírody přes celou stěnu můžete umístit mít nejen v koupelně, ale také v kterékoliv místnosti nebo i v interiérech s komerčním využitím. Ten správný vzor si přijďte vybrat do našich showroomů

Tip pro vás: Pěknou ukázku keramického obkladu – obrazu si můžete prohlédnout přímo z vany ve vzorové koupelně na showroomu v Praze.

Mám zájem o velkoformátové obklady - obrazy. Prosím o více informací.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner