3D Návrhy

Návrh rekonstrukce mini koupelny

Návrh rekonstrukce mini koupelny
Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2019

Pokud máte k dispozici pouze malinkou koupelnu, například v panelákovém bytě, nezoufejte. I na několika málo metrech čtverečních si můžete dopřát soukromou oázu klidu a čistoty. Jen je potřeba dobře počítat a také využít každý centimetr. Tato mini koupelna v mini bytě má rozměr necelé čtyři metry čtvereční. Vešlo se do ní vše potřebné a navíc vypadá skvěle. Sprchový kout s nikou, umyvadlo se zrcadlem, úložné prostory i koš na prádlo – vše je pečlivě promyšleno a rozmístěno tak, aby byla koupelna praktická i pohodlná.

K dispozici jsou dva návrhy, které se liší vzhledem dlažby a obkladů. V obou variantách jsme dle přání klienta navrhli povrchy v imitaci betonu od italského výrobce Atlas Concorde, střízlivé a minimalistické. Jedna varianta je z kolekce Boost, která se vyznačuje ostrým šedým odstínem a druhá varianta z kolekce Dwell s teplejším šedo – hnědým zabarvením. Tato koupelna je důkazem, že není vůbec potřeba bát se velkoformátů v malých prostorách, naopak zde působí velmi přívětivě.

Studenou šedou protepluje dřevěný nábytek navržený na míru, poličky na nezbytné maličkosti, ručníky a také koš na špinavé prádlo. Minimalistické hranaté umyvadlo od Villeroy & Boch je položeno na desku. 

Která varianta se vám více líbí? Ta s teplejším zabarvením z kolekce Dwell nebo chladnější Boost? Vždy nabízíme minimálně 2 varianty 3D vizualizace koupelny, abyste měli více možností výběru a mohli se rozhodnout pro tu pravou do vaší koupelny. Podobný návrh rádi připravíme i vám!

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner