Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Vodní, nebo raději elektrický radiátor do koupelny?

Jaké jsou druhy radiátorů do koupelny. Keraservis

Řešíte dilema, zda je do koupelny lepší vodní nebo elektrický radiátor? V současné době, kdy na trhu s energiemi nemáme žádnou jistotu, je to těžké rozhodování. My vám to rozhodnutí ulehčíme. 

Existují kombinované radiátory, které lze přepínat na dva zdroje topení -  buď vodní, nebo elektrické topení, podle vaší aktuální potřeby. Během topné sezóny budete využívat klasický vodní systém vytápění přes ústřední topení. A v problematických obdobích na jaře nebo na podzim, kdy je chladno, ale centrální vodní topení není v provozu, využijete elektrickou topnou tyč ONE. Pokud si potřebujete přitopit, zapnete si tedy bez problémů elektrické topení.

Velmi dobrou a na českém trhu ojedinělou nabídku těchto radiátorů najdete pod značkou Terma. Můžete si vybrat z těchto typů radiátorů:

Klasické radiátory Terma:

- Otopný žebřík s pouze vodním topením (k napojení přes termohlavici ústředního vytápění)

- Otopný žebřík s pouze elektrickým topením s tyčí ONE, tedy elektrický koupelnový radiátor (buď zabudovanou, nebo k dokoupení) 

Kombinované radiátory Terma:

- Otopný žebřík v kombinaci vodně-elektrický + topná tyč ONE dle výběru

- Otopný žebřík v kombinaci vodně-elektrický se zabudovanou tyčí ONE (tyto produkty mají už v názvu slovíčko ONE)

Otopné žebříky Terma mají velmi pěkný design, jsou jednoduché a elegantní. Přídavné otopné tyče jsou navrženy tak, že jsou vsunuty do těla radiátorů, jejich vzhled nijak nenarušují, naopak perfektně doplňují svým tvarem konkrétní tvar nerezového žebříku do koupelny. Zabudované otopné tyče nejsou vidět vůbec. 

Systém topných tyčí ONE nabízí dvě úrovně topení (45 a 60 °C), všechny režimy provozu lze ovládat jedním tlačítkem. A co je důležité, topná tyč ONE má velmi nízkou spotřebu energie (méně než 0.5 W v pohotovostním režimu. Dostupná je také funkce časovače, kterou určitě s výhodou využijete. K dispozici je také možnost dálkového ovládání přes bezplatnou aplikaci, přes smartphone nebo tablet. Topení lze ovládat nejen z domova, ale také při připojení na internet odkudkoliv mimo domov - například se napojit na systém Chytrá domácnost.

Jste rozhodnutí pro „obojetný“ radiátor Terma nebo ještě váháte? Nezatěžujte se studováním technických podrobností. Přijďte do našich showromů v Praze, Brně nebo Ostravě, naši odborní poradci odpoví na všechny vaše dotazy a s výběrem vám pomohou.

Mám zájem o radiátory Terma, kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner