Realizace

Vzorová mramorová koupelna

Vzorová mramorová koupelna | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum realizace:
2021

Kombinace černé a bílé dlažby s mramorovou kresbou ve vysokém lesku je sama o sobě synonymem luxusní koupelny. A co když do ní umístíte ještě pohodlnou volně stojící vanu Villeroy & Boch? A vodovodní baterie a doplňky měděné barvy? Bude to luxus na druhou? Posouzení necháme na vás.

Kouzlo této honosné koupelny spočívá v dokonale vyladěné kombinaci použitých materiálů a produktů. Všechny obklady a dlažby jsou z dílny renomovaného výrobce, italské keramičky Atlas Concorde. Vůbec nevadí, že jsou zde použity dvě různé mramorové kolekce, naopak, skvěle se doplňují. Černé prvky zastupuje kolekce Marvel Dream – obklad ve vysokém lesku Black Atlantis s nádhernou autentickou kresbou a mozaika na podlaze Black Atlantis Mosaico. Smetanově bílé prvky tvoří kolekce Marvel Pro – leštěná dlažba Cremo Delicato a obklad z nádherné mozaiky Cremo Delicato Mosaico s geometrickým vzorem. Velmi dobrý základ pro elegantní koupelnu, souhlasíte?

Středobodem koupelny je dozajista pohodlná samostatně stojící vana Aveo, kterou výrobce Villeroy & Boch vymazlil do všech detailů. Má nádherný organický tvar a velikost tak akorát, aby nezastínila ostatní zajímavé prvky v koupelně. Je vyrobena z Quarylu s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Oválné umyvadlo na desku Sonar je stejně jako všechny skříňky značky Laufen

A teď už jen ladíme! Bílá, černá a měděná – jiné barvy v této koupelně nenajdete. Měděná je v této koupelně sjednocujícím prvkem. Najdeme ji jak na už zmíněných skříňkách, na odkládacím stolečku Phil i na rámu zrcadla Kartel by Laufen. Barva stojánkových umyvadlových baterií a vanové podlahové baterie Fima Zeta je v odstínu staroměď. 

Toužíte po této honosné koupelně, kde se vše leskne a třpytí? Navrhneme vám podobnou, stačí se ozvat. Těšíme se na vás.

Stoleček Phil zakoupíte v Centru bydlení a designu Kaštanová v showroomu Deho

 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner