Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Atlas Concorde Boost Color: velkoformátové obklady a dlažba ve vytříbených odstínech a moderním dekoru

Boost Color | Keraservis

Samostatně nebo v nekonečných kombinacích. Barevná paleta nové kolekce od Atlas Concorde nezklame zastánce elegantních jednolitých ploch ani ty, kteří odstíny rádi ladí jeden s druhým. Boost Color jsou do koupelny (jako) stvořené a výbornou službu udělají v prostorách celé řady velikostí a stylů. Nechejte se inspirovat.

V hlavní roli barva: nové obklady a dlažba jich nabízí víc než desítku

V sérii Boost Color přichází známý italský výrobce keramiky s bohatou škálou 14 kachlí – 11 z nich v homogenních barvách a trojice v dekoru Frognavrženou uznávaným italským designérem Pierem Lissonim.

Boost Color | Keraservis

Odstíny v rozsahu od světle béžové přes několik variant hnědé a zelené až po námořnicky modrou potěší v moderních koupelnách, kde už základ (neboli obklady a dlažba) hraje svoji nezastupitelnou úlohu. Sázka na jednoduchost, a tedy jednu nebo dvě barvy, prostor hezky sjednotí, hra s vícero odstíny pak dodá koupelně na zajímavosti v zásadě bez rizika, že byste s jakoukoliv kombinací šlápli vedle.  

Barvy koupelně sluší. Inspirujte se našimi návrhy koupelny v růžové a zelené nebo koupelny s tyrkysovým akcentem.

Boost Color | Keraservis

Kdo chce dodat keramice pohyb, hloubku a expresivitu, neměl by přehlédnout kachle v dekoru Frog s jemnými klikatými texturami, připomínajícími organické tvary inspirované přírodou. K dispozici je u třech vybraných barev – Pure, Dove a Navy.

Boost Color | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba do koupelny i mimo ni

Série Boost Color se nabízí výhradně ve velkých formátech, na kterých nádherně vyniknou mistrovsky namíchané barvy i fascinující dekor.

Keramická dlažba v XL formátu 120x278 cm a tloušťce 6 mm je omezená na čtyři nejžádanější odstíny (Mauve – růžovofialová, Salix – vrbově zelená, Jade – nefritově zelená, Teal – tmavá modrozelená), obklady ve formátu 50x120 cm a tloušťce 8,5 mm pak dostanete v celé barevné paletě. 

Všechny kachle jsou v matném finiši a rektifikované (tedy s minimem spár), fakt, který spolu s velkými formáty dodá koupelně ničím nerušený vzhled a opticky ji pěkně zvětší. Kolekce se tak určitě není třeba obávat ani v místnostech bez luxusu mnoha metrů čtverečních.

Boost Color | Keraservis

Velkoformátová dlažba je skvělá také v koupelnách s podlahovým vytápěním. Víme proč.

Nekonečné variace pro koupelnu podle vašich představ 

Nová série obkladů a dlažeb Atlas Concorde je krásná nejen sama o sobě, ale také spolu s dalšími kolekcemi, kterých má renomovaná firma na svědomí už celou řádku. Jeden příklad za všechny: Boost Balance v deseti neutrálních odstínech a dokonalé imitaci betonu padne pastelově laděným kachlím jako poklice na hrnec a díky širokému výběru rozměrů vám rozšíří obzory za hranice XL formátů Boost Color.

Líbivou imitací betonu je také originální kolekce Atlas Concorde Factor. Seznamte se.

Boost Color | Keraservis

Zvyknout si na příval novinek z dílny Atlas Concorde je snadné, mnohem obtížnější je ale zvolit si z kolekcí tu pravou pro vaši koupelnu. Nevíte si rady? Přijďte se poradit se specialisty koupelnového studia Keraservis a prohlédnout si vystavené vzorky do showroomů v Brně, Praze nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Boost Color. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner