Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Atlas Concorde určuje trendy pro obklady a dlažby pro následující sezónu

Trendy Atlas Concorde 2021 | Keraservis

Společnost Atlas Concorde je jedním ze světových lídrů ve výrobě obkladů a dlažeb. Při své práci klade důraz na poslední módu, architekturu a špičkový design – v této oblasti jednoznačně určuje trendy a vždy je před ostatními o krok vepředu. S jakými kolekcemi Atlas Concorde přišel na podzim 2020? Jinými slovy, co bude IN v roce 2021?

Atlas Concorde Studio Milano

Atlas Concorde každoročně představuje svoje nové kolekce na podzimní prestižní mezinárodní výstavě CERSAIE v italské Bologni. Účastnit se tohoto veletrhu je prestiží, povinností, ale také radostí pro designery, architekty i obchodníky z celého světa. Rok 2020 je jiný. Výstaviště v Bologni zůstalo pro letošní rok uzavřeno. Ale Atlas Concorde letos oslavil jednu významnou událost - otevření nového showroomu Atlas Concorde Studio v Miláně, kde je možné si všechny jeho novinky i stálice prohlédnout v designovém prostředí navrženém společností Lissoni & Partners.

Pastelové barvy, mramor i retro

Kolekce Prism přináší do koupelen a dalších interiérů nevšední pastelové barvy a hebké keramické povrchy s efektem pryskyřice. To tu ještě nikdy nebylo. Autor této kolekce vychází z toho, že barva je pro interiérový design základním elementem, spolu s tvary definuje ráz prostoru a vyjadřuje osobnost člověka nebo lidí, kteří prostor užívají. Pastelové barvy kolekce Prism – jasně definované odstíny modré, mentolově zelené, starorůžové nebo zemité – to jsou barevné trendy pro rok 2021.

Atlas Concorde

Kolekce Venti Boost je ojedinělou sbírkou retro designu. Materiálově patří mezi povrchy v imitaci betonu nebo betonové stěrky. Navazuje a doplňuje předchozí kolekce Boost a Boost Pro, všechny tyto tři kolekce je možno krásně kombinovat ve smyslu propojení tradičního stylu vybavení s moderně současným. Kolekce Venti Boost je ve vzorech i v barevnosti velmi pestrá – primárně ji můžeme rozdělit do tří kategorií – barevné vzory Classic style, vzory desaturovaných barev Cold/Warm a modré vzory Blue. Tato kolekce rozhodně stojí za důkladné prostudování.

Atlas Concorde

Kolekce Marvel Shine navazuje na italskou tradici použití mramoru v interiéru a doplňuje rozsáhlé portfolio stávajících šesti mramorových kolekcí Atlas Concorde. Marvel Shine představuje klasický bílý italský mramor, unikátní svým jemným vzhledem, čistotou zpracování, barvou a jasem. Kolekce bez problémů uspěje v luxusních interiérech u těch nejnáročnějších zákazníků.

Atlas Concorde


Pokud toužíte po dokonalé koupelně podle posledních trendů, u nás jste správně. Zveme vás do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě, kde vám poradíme s výběrem materiálů a koupelnu vám také navrhneme a zařídíme realizaci. Těšíme se na vaši návštěvu.

Toužím po dokonalé koupelně. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner