Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Líbí se vám v koupelně více černý, nebo bílý mramor? Podívejte se na návrhy a vyberte si.

Dlažba v imitaci marmoru Atlas Concorde. Keraservis.
David Zlatohlávek
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Zlatohlávek
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2022

Jedna koupelna, úplně stejné vybavení, ale dvě různé barvy obkladů a dlažeb. První koupelna je obložená bílým mramorem a ta druhá černým. Každá působí úplně jinak. A naši klienti mají možnost díky 3d návrhu předem do každé z nich nahlédnout a vybrat si tu variantu, která se jim více líbí.

Koupelny obložené mramorem jsou velmi luxusní, obzvlášť v lesklém provedení. V našich končinách ale není úplně obvyklé obkládat přírodním mramorem jako například ve Středomoří. Je naopak běžné používat dlažbu a obklady v imitaci mramoru. Jedním z nejžádanějších výrobců je italský Atlas Concorde, který dokáže skutečný mramor napodobit velice věrně. 

Černý a bílý mramorový obklad Atlas Concorde
Mramorová dlažba Atlas Concorde

Pokud si u nás klient objedná 3D vizualizaci, a to vždy při rekonstrukci nebo výstavbě nové koupelny vřele doporučujeme, můžeme připravit více variant. V našem případě klient váhal, zda bude lepší použít bílý, nebo černý mramor, proto jsme připravili dvě verze koupelny. Která z nich se líbí více vám, můžete posoudit sami. Světlý mramor  Atlas Concorde Marvel Shine Calacata Prestigio s jemným béžovým žilkováním? Nebo spíše černá varianta  Atlas Concorde Marvel Dream Black Atlantis se zlatavým žilkováním?

Velkoformátová dlažba v úzké koupelně
Mramorová dlažba Atlas Concorde

V obou variantách jde o lesklou velkoformátovou dlažbu v rozměru 75 x 150 cm, která je položena na podlaze a úplně stejnými dlaždicemi jsou obloženy také zdi. Při použití velkoformátů je v koupelně viditelné minimum spár a úzký místnost díky tomu působí pěkně uceleně a prostorněji. Do úzké koupelny jsme navrhli sprchový kout Walk-In bez sprchové vaničky. Je vytvořen na míru skleněnou sprchovou zástěnou Huppe, odtokovým žlabem Alcaplast a především kvalitním vyspádováním keramické podlahy

Zlaté baterie Tres Griferia a černý topný žebřík
Mramorová dlažba Atlas Concorde

K luxusnímu mramoru krásně ladí zlatá barva použitá na všech koupelnových bateriích Tres Griferia, zvláště dobře působí podomítková sprchová baterie v kombinaci s velkou kulatou sprchovou hlavou. Zlatou barvu najdeme také na úchytkách skříňky pod umyvadlem. Koupelnu doplňují černé detaily ve sprchovém koutě, černé koupelnové doplňky, ovládací tlačítko Geberit Sigma 21 a také černé topné těleso - elektrický žebřík s termostatem Terma.

Chcete také vidět předem, jak dobře by mohla vaše nová koupelna jednou vypadat? Chcete se předem správně rozhodnout pro tu nejlepší variantu? Připravíme vám 3D návrhy a vy si vyberete ten nejlepší. Kontaktujte nás v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner