3D Návrhy

Návrh koupelny ve dvou variantách

Návrh koupelny ve dvou variantách
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2021

Zelená barva je symbolem nových začátků, jara a optimismu. Působí uklidňujícím dojmem a přináší pocit bezpečí a klidu. Také máte rádi zelenou? Máme pro vás dva tipy, jak ji použít právě ve vaší koupelně.

Přírodní vzory a barvy mají v současném interiérovém designu zelenou! V dnešní nejisté uspěchané a době se rádi vracíme zpět ke kořenům a snažíme se kus přírody alespoň symbolicky uchopit a přemístit do našich domovů. Relaxační zelená barva je do koupelny velmi vhodná, ale pozor, nesmí se to přehnat. Obložit si všechny stěny koupelny zelenými obklady určitě vhodné není, v takové místnosti byste se necítili dobře. Pro vaši inspiraci jsme vybrali dva typy zelených obkladů, které jsme umístili na jednu stěny koupelny. Posuďte sami, která varianta se vám více líbí.

Zelená koupelna

V první variantě jsme použili jemnou zelenou mozaiku poskládanou z malých čtverečků provedenou v lesku, vyspárovanou světlou spárovačkou Mapei. Ve druhé variantě můžete vidět velkoformátové obklady Armonie ze svěží kolekce Word Deco se vzorem přírodních zelených listů, která svým vzhledem připomíná tapetu do koupelny. Zelené obklady v této přírodní koupelně doplňuje vzhled dřeva, jemné betonové stěrky a bílá sanitární keramika. Odstín keramické dlažby ve vzhledu dřeva Atlas Concorde Exence Amber koresponduje s dřevěnou skříňkou pod umyvadlo a poličkami. Vstupní část koupelny je vydlážděna obklady Kerabasic Light Gray, které „vybíhají“ na stěny koupelny.

Zelená koupelna

Vybrali jste si? Zvítězila  lesklá mozaika nebo velkoformát s přírodní zelení? Jedno je jisté, celá koupelna působí v obou případech relaxačně, umírněně a vyváženě. Pokud vás naše 3D návrhy oslovily, rádi vám navrhneme podobné, stačí nás kontaktovat v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner